AVATAR666

PANGAMÍN????

K čemu je dobrý pangamín jaký by jste mi doporučili je mi 13

Nejlepší odpověď
Michal

Zjednodušeně řečeno,jsou to kvasnice spolu s vitamíny,které napomáhají růstu. Ve 13 letech ,pokud by lékař nerozhodl jinak ,žádný!!! Spíš bych doporučil kvalitní jídelníček,
dostatečný pitný režim,sport a dostatek spánku,kdy můžeš snít o dívkách,nebo o dívce,kterou tajně miluješ.Hodně štěstí.

Další odpovědi
mojitek

S pangaminem mam jen ty nejlepsi zkusenosti.Jsou to pivovarske kvasnice(vitamin"B"- s alkoholem to nema nic spolecneho) a maji v sobe bifidogenni latky podporujici strevni mikrofloru(traveni jidla atd).Prodavaji se jak zakladni typ,tak jeste s pupalkovym olejem(vyziva vlasu,na dobrou plet,apod).Tyhle posledne jmenovane se prodavaji v lekarnach (bez predpisu) za cca 75 kč/ jedno baleni-200 tablet.Neva,ze ti je 13 let,neboj se toho.Actimel taky muzou pozivat deti,ovsem je mnohem drazsi 😉

Michal

Kdo je atavar? A co ho tápí?