Lukyn0

Panelák nebo cihlový dům?

Co je dle vás lepší? O který jsou větší zájem? Bydlení v paneláku nebo starý cihlový barák? Dle mě cihla, oproti panelákům jsou materiálně kvalitnější, mají mnohem větší místnosti (m2) a cenově jsou zhruba na stejný úrovni. Na stranu druhou když ho vidím, pokaždý na mě dýchne doba 2. sv. válka.

Hlasujte v anketě

Odpovědi
huxa

Cihlový dům

Doplňuji:
já zase když vidím panelák, vždy na mě dýchne „komunismus“…

brillant

Panelák

franku

Cihlový dům

Dům.Panelák je pro toho,kdo chce jen sedět u PC nebo televize,protože hlavně na starém baráku je pořád práce.

mojitek

Cihlový dům

Není nad dům z cihel.Ale ještěže komunisti byli tak zlí ,postavili paneláky a umožnili všem lidem aby měli kde bydlet…
Doplňuji:
Jikra : Jednoduše nikdo. Museli si to nechat postavit sami z vlastního nebo koupit už postavený-pokud na to měli.Pokud ne tak alou pod most .Tak asi tak

Jikra

Cihlový dům

Cihlový a ještě nejlépe rodinný 3 patrový dům.
Pro -mojitek-. Marně přemýšlím kdo to bydlení těm proletářům na západ od nás postavil, když tam ty hodný komunisty neměli.

charliesheep

Cihlový dům

Doplňuji:
Žil jsem v cihlové bytovce,v paneláku a v rodinném domě.Bytovku stavěli v nějaké tehdejší akci svépomocně její obyvatelé,panelák postavil státní stavební podnik tehdejší ČSSR a domeček předkové lidí,od kterých jsem ho koupil a přestavěl a nadále dobudovávám. Každé bydlení má ale své kouzlo,člověk potřebuje zázemí…

Sůwa

Cihlový dům

Z baráku kde bydlím na mne nedýchne ani 1. světová válka – postaven 1912 🙂

Michálek1245

Panelák může být hezký a cihlová bytovka může být odfláknutá, to je jasná věc. Jestli chcete mít stoprocentní jistotu, postavte si u https://www.du­monline.cz/do­my/projekty-patroveho-domu-na-klic projekt patrového domu na klíč a máte vystaráno. Nicméně já bych se asi nebránil paneláku. Bydlel jsem v obojím a když máte smůlu na sousedy, tak je vám nějaká cihla ukradená. 😉