Pane geOrge.Víte o tom,že V BIBLI je psáno že nám lidem je uloženo jednou zemřít a potom přijde soud? BůH JE PRAVDIVÝ

TOLIK K vaší otázce-ZAJ-PO
Doplňuji:
NA Božím soudu budeme souzeni z víry,nevěřící budou souzení ze svých skutků podle Božího ZÁKONA.Nejde o protiřečení.Na Boží soud přichází již jen DUŚE,fyzické tělo NE

Nejlepší odpověď
dudu

Vážená paní Zaj-po, nepochybuji o Vaší informaci stran obsahu Bible, ale je Bůh také spravedlivý? Přečtěte si prosím moji otázku ohledně „alea iacta sunt“ a napište upřímně svůj názor na tyto události. Děkuji.

Další odpovědi
anonym

Jistě, ale stále je to jen kniha kterou sepsala lidská ruka … a řeknu-li to na rovinu, je to jen jedna z možných hypotéz.

Zatím prostě nevíme jak to skutečně je … lidé té či oné hypotéze důvěřují z různých důvodů více či méně, ale … to samo o sobě hypotézu na „fakt“ samozřejmě nepovyšuje.

člověk

POZOR,
TOTO JE PROTIŘEČENÍ,jen odevzdáme tělesnou schránku a budeme žít dál
A JEŠTĚ DODATEK,NEVÍM,JES­TLI JSEM TO JIŽ JEDNOU PSAL VÁM,
ALE BIBLE A VÍRA V BOHA JE UPLNĚ NĚCO ODLIŠNÉHO
BIBLI NAPSALI HODNOSTÁŘI,KTERÝ PŘEDEVŠÍM CHTĚLI NĚCO PROSADIT I KDYŽ S POUŽITÍM STARÝCH ZÁKONU,
SKUSTE SE NĚJAK PŘIBLÍŽIT,SVATÉ INKVIZICI,KTERÁ OTVÍRÁ SVÉ KNIHOVNY,
NEDÁVNO JSEM ČETL PŘEKLAD ZE „SVITKŮ“ STARÝCH NĚKOLIK TISÍC LET Z POČÁTKŮ KŘESTANSTVÍ,SICE V ITALŠTINĚ,ALE DOBRÝ TEOLOG VE VAŠÍ BLÍZKOSTI VÁM TO OSVĚTLÍ.
jinak inkvizice není upalování,jak se to v podvědomí nese,ale obor ve Vatikánu,který má na starosti zprávy usměnovat,aby jsme z přemíry infosrmací nezblbli