TobySK

Panáček Seváček

V kolika barevných provedeních se vyrábi legendárni panáček Seváček ?
Prosíím co nejrychleji.
Doplňuji:
Funna, já vás otravuju? Jen se ptám a na googlu sem to nenašel. Jestli nechceš tak sem nepiš jo a neptám se kvúli souteži. -_-

Nejlepší odpověď
annas

Soutěžní otázka je: V kolika barevných provedeních se vyrábí legendární panáček Seváček?

Trvání soutěže od 1.10. do 15.12 2013.

http://www.ro­dina.cz/clanek9496­.htm

Stavebnice VISTA rozdávají dětem radost již více než 40 let! Když si zjistíte sám a vyhrajete, určitě budete mít radost i vy.

Další odpovědi
anonym

Řekl bych, že ´zdechlost´ některých lidí je neuvěřitelná…
Správnou odpověď bys – při zápátrání na netu, měl nalezenu za méně času, než ti trvalo napsat svůj dotaz!
😛

Funna

A poslední otázka: kdo je tady ten panáček?

Dovolte, abych vám představila Seváčka. Je to náš oficiální firemní maskot a od té doby, co jej máme, si neřekneme jinak než tým Seváčka. Tenhle usměvavý panáček oživí každou stavebnici, vyrábíme jej v pěti barvách.
Doplňuji:
co se takhle zeptat strýčka googla, než „otravovat“ nás, když to tak strašně spěchá???…citovala jsem z netu…
http://retel.cz/blog/se­va-laka-deti-od-pocitacu-zpet-ke-stavebnicim