nwm

Pán prstenů 2

dobrý den já se chci zeptatt mám takový problém s pánem prstenů nainstaloval jsem to a najednou když jsem to spustil tak mi to napsalo že se vyskytla chyba aji opětovná instalace nepomohla nevím co stím pls poradte předem děkuji

Nejlepší odpověď
RomanP

nejspíš hru nemáte legální ale staženou z netu s nebo vypálenou v obou případech je špatně zkopírovaná. Kopírování her není jednoduché nestačí jen vložit Origoš do palírny a zadat kopírování, vyžaduje to trošku víc. Pokud byste měl koupenou originální hru tak by se to nemělo stát pokud máte PC kompatibilní s hrou