J.Mecir

Pamětovka v telefonu s adroidem

Mám telefon s adroidem a na paměťovce už nic mít nechci, ani ty pozustatky po hrach a takovy ty blbosti co tam zabiraji misto, ale bojim se když to vše odstraním, zničím si s tím mobil, ale ještě mě k tomu napadlo, že bych vyndal paměťovku z mobilu a vše vymazal bez toho telefonu, že by to byla jako uplne nova pametovka a vše by se to do ní nainstalovalo zpátky. Je to možný ? Oba způsoby nebo který z nich je lepší?

Odpovědi
Bedy

Pokud jsou aplikace odinstalovány, takže když ty zbytky smažete, tak se nic nestane. Paměťovku tedy můžete bez problému naformátovat.