BELA81

Lze vložit paměťová kartu z mobilu do notebooku pro zobrazení fotek? A pokud ano, kam?

Odpovědi
Kepler

Nejlíp slotem, pokud jej NB má v příslušné velikosti. Jinak univerzální čtečkou karet a vstupem USB.

isteron

Ja používam čítačku kariet, zvyknú mať aj slot na SD karty, z foto, alebo mobilu.
Na druhom konci má usb pripojenie, ktorý strčím do usb na notebooku, alebo pc. Zobrazí sa mi pripojenie a potom stiahnem na prac. plochu. Upravím na fotoeditore , pomenujem, a ukladám si ich na externý disk.

Mišule15

Pokud máš toto http://images­.ges.cz/images/pic­tures/8/880464­6.jpg tak to normalne soupnes z boku do notebuku (je to ta nejvetsi dira ;) )
Jinak přes nějakou čtečku ;) jak píši ostatní :)

BELA81

Mišule15 asi nemám na nb správnou díru…