PetrušQka

Paměťová karta – fail

Zdravím, vlastním telefon Nokia C6 a potřebuji pomoct s paměťovkou. Při běžném prohlížení internetu se mi najednou objevilo, že není bezpečné vytahovat kartu bez potvrzení, přitom jsem s ní nijak nemanipulovala.. A od té doby se mi v telefonu nezobrazují žádné obrazky, videa ani pisničky, které jsou na té paměťovce. Když ji vložím do jiného mobilu, tak tam funguje, jiná paměťovka vložená do C6 také nefunguje.. Záruka skončila nedávno :( Nemáte s tím prosím někdo zkušenost? Už jsem zkusila obnovit i původní nastavení, ale pořád nic.. Děkuji

Odpovědi
Bedy

Zřejmě ti odešel slot na paměťovku, takže buď dát do servisu, kde to opraví nebo koupit nový mobil (s výběrem mohu poradit).