Paměťová karta do navigace mio 200

Pořídil jsem si paměťovou kartu SDHC do navigace MIO 200.Podle uživatelské příručky je pro tento typ vhodná,přesto se po zasunutí do slotu,nijak v navigaci neprojeví.Na počítači se mi ukáže navigace a karta,každá zvlášť.V navigaci ji však nenajdu.Nevím co s tím.Děkuji za radu

Nejlepší odpověď
mosoj

Mám sice GPS Garmin, ale ono to bude podobné.
Karta se ukazuje v počítači každá zvlášť.
V GPS se nijak nezobrazuje. GPS si sám vybírá odkud bude co používat. Pokud je něco v GPS duplicitně (jak v GPS tak na kartě) GPS
upřednostňuje kartu. Nnení ale dobré aby byla stejná mapa nahrána na kartě i v GPS.