Ondrej01

Pamětní mince pouze za poštovné – jedná se o podvod?

Dobrý den, přišla mi na email tato nabídka https://www.na­rodnipokladni­ce.cz/100let-csr – pamětní mince k výročí založení ČSR pouze za dopravu (89 Kč), celkem nabídku zvažuji, ale myslíte, že by se mohlo jednat o podvod? Aby mi pak nechodili poštou nějaké letáky a nabídky apod.. Díky

Nejlepší odpověď
marci1

http://www.nu­mismatikacb.cz/show-free.htm?fid=58

Další odpovědi
Drap

Je to tak jak píší. Výrobní cena pamětní mince cca 3 Kč. A zbývá cca 20 Kč z poštovného.

Dochy

Nevím jak to mají s aktuální akcí. Pokud se nepletu, pak obvyklá praktika je že koupí první mince souhlasíte s postupným zasíláním dalších mincí na dobírku (za plnou cenu)

Ok, zdá se, že v tomto případě je možné koupit opravdu tu jednu minci. Ale než ji opravu objednáte, musíte odolat několika nabízeným lákadlům za příplate k v řádu stokorun (jako vyražené jedinečné sériové číslo, nějaký pamflet apod) a několika lákavým nabídkám na zaslání čehosi za zvýhodněnou cenu (s tím že v tomto případě už je aktivní výše popsané schéma: s objednávkou souhlasíte s postupným zasíláním dalších předmětů dané série za plnou cenu)

Takže pokud objednáváš, dávej bacha na všechny přidružené nabídky.

anonym

podvod zřejmě ne, ale vyhazování peněz za naprosto bezcenné tretky rozhodně ano.

mosoj

Letáky ti chodit nebudou, ale další mince ano. Pak je budeš pracně vracet, jestli si ale nevymysleli jinou habaďůru!!!!

lota

Nejspíš to nebude podvod jen mince, která nemá hodnotu vyšší než je běžné poštovné.