pas

pamět´telefonu

Mám nokii E52 a už delší čas mě zlobí hlášení které se zobrazuje na displeji,že mám plnou pamět´telefonu­.Smazal jsem všechny sms a stále to přetrvává.Fotky mám na kartě.Diskusní forum na nokia.cz je jen v angličtině,díky za případnou radu.

Odpovědi
adal alkybok

Nakopnutý soft. Dostává chybové hlášení od alokace a hlásí plno.Nech to přehrát v servisu.

Bedy

A co ostatní věci? Nmeáte náhodou v paměti mobilu nainstalované aplikace, uložené písničky, filmy, apod?

pas

písničky,filmy atd tam nejsou

Mapel

U tohoto telefonu je to běžná věc.