arcadionchar

Pamatuje si pes, který odejde z rodné chovné stanice, chovatele, není-li s ním od 3 měsíců věku vůbec v kontaktu?

A žije 10 měsíců v nové smečce, je zde šťastná, spokojená, závislá na své rodině?

Odpovědi
Drap

Neni to stejné u všech psů. Většinou po delší době pes zapomene, ale i tak mohou intonace hlasu , pohyby a podobně původního pána vyvolat jistou vzpomínku. U starších psů jsou známy i případy, kdy si pes rozpomněl na původního pána a reagoval na jeho hlas i po několika létech.