arygnoc

pamatujte si,

co měl otec (matka) vašich dětí na sobě, když jste ho viděli poprvé?
Pamatujete si třeba jaké měl/a plavky, když jste se byli poprvé společně koupat (na koupališti, plovárně, jezeře – ne ve vaně!)?
Pamatujete si datum svého seznámení se?
A jiné podrobnosti?
Doplňuji:
mám sloní paměť, pamatuji si skoro vše (hm, někdy nevýhoda).

Berušinka:

úžasné (sice klasika, ale úžasná).

Nejlepší odpověď
Berušinka

Nikdo nepíše, tak se sem s dovolením vnutím =) – i když ještě s nikým děcka nemám =)

Datum našeho prvního setkání si pamatuju určitě, pamatuju si i na první větu, kterou jsem mu řekla.

Jinak naše společné koupání – promin, ale musím říct „historku“ z první společné vany =P Všechno jsem dopředu připravila, moc jsem se těšila. A proto, že jsem se styděla, tak jsem nachystala svíčky, aby nebylo potřeba světlo =D Myslím, že trochu remcal, ale já se cítila dobře…

Další odpovědi
Drap

Vůbec nic z toho, a ani to nepovažuji za důležité.

Deli

Ano, chvíli, kdy jsme se prvně viděli, vidím pořád. I můj protějšek si vše přesně pamatuje.

Já jsem si roky myslela, že tenkrát jsem byla štíhlejší, měla jsem ještě své krásné dlouhé vlasy, byla jsem mladší… Tedy, že jsem musela být oproti dnešku hezčí.
Asi před měsícem jsme se na tohle téma s manželem dostali a on mi řekl: „Já Tě pořád vidím, jaký jsi měla vyčerpaný a zoufalý výraz. Teď už je z Tebe kočka a v pohledu máš jiskru, to jsem rád.“

Tak to vidíte, já si myslela pravý opak než jak to vidí manžel. Asi ze mne sálá ta pohoda, kterou s ním mám 🙂