Pamatujete si, vy starší, chuť nějakého výrobku?

…který měl a má stejný název? Já,kupříkladu si koupil nedávno tuňáka s vejci,takového jako prodávali za „zlatých časů“ a kupodivu mi chutnal jako tenkrát!
Doplňuji:
V Jednotě (COOPu),za 15.90 Kč

Nejlepší odpověď
ReHu

Jééé, a kde jsi ho koupil? Nedávno jsem po něm koukala ve Sparu a nic.

Mrknu tam. Díky. 🙂

Další odpovědi
tom004

Mám rád jogurty.Ten z Madety je pořád ve skle,pořád je na něm po otevření vrstvička másla,pořád je hustý,pořád skvěle chutná,jenom ta cena je „trošku“ jiná.Ale stejně je super.

dědapetr

Tvargle,romadůr.

Ella

sice bych se neřadila mezi ty starší, ale kdysi, tak patnáct let zpátky, jsem chodila mámě pro žlutou limonádu, takovou zářivou ve skleněných lahvích, snad 0,5 to byly a náhodou jsem teď tady v Čechách narazila u nás u řezníka, kde je i bufet na tu samou za šest korun! =D byl to takový návrat do minulosti =)

dudu

Předlouhá léta kupujeme mletou kávu EXTRA SPECIAL, ta stále chutná výborně a také cena je slušná – včera ji manželka koupila za 33 kačenek. Mám pocit, že za hlubokého totáčet stávala 18 Kčs.

anonym

Pribiňák,míša nanuk.To mi přijde stejný.

www

Tak podle mne už stejnou chuť nemá skoro nic, namátkou: lovečák, uherák, čabaja, tvarůžky dokonce ani „nesmrdí“, mléko, chléb, pečivo, lanšmít, konzervy, rajčata ani nevoní, brambory, cigarety atd. Jediné, co znám a snad chutná stejně je romadůr.

barnajka

Oplatka Mila, Melta, Bikava a termix :) Akorát že ta Bikava je poslední dobou nějak těžko k sehnání – vždycky je období, že jí mají všude spoustu…a z toho ji pak půl roku i rok nikde nevidím. :(

žolik

ruské vejce,maš na myslí:za zlatých časůůůůůůůůůů­ůů!!!!!!!!!!!­!!

Zdroj: žolík

venkovan

Cukrová vata – pořád ji vosy milují.