Avatar uživatele
anonym

Pamatujete si, vy starší, chuť nějakého výrobku?

…který měl a má stejný název? Já,kupříkladu si koupil nedávno tuňáka s vejci,takového jako prodávali za „zlatých časů“ a kupodivu mi chutnal jako tenkrát!
Doplňuji:
V Jednotě (COOPu),za 15.90 Kč

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 6Pro koho je otázka zajímavá? ReHu, dudu, iceT, tom004, barnajka, dědapetr před 4704 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
ReHu

Jééé, a kde jsi ho koupil? Nedávno jsem po něm koukala ve Sparu a nic.

Mrknu tam. Díky. 🙂

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
tom004

Mám rád jogurty.Ten z Madety je pořád ve skle,pořád je na něm po otevření vrstvička másla,pořád je hustý,pořád skvěle chutná,jenom ta cena je „trošku“ jiná.Ale stejně je super.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
dědapetr

Tvargle,romadůr.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Ella

sice bych se neřadila mezi ty starší, ale kdysi, tak patnáct let zpátky, jsem chodila mámě pro žlutou limonádu, takovou zářivou ve skleněných lahvích, snad 0,5 to byly a náhodou jsem teď tady v Čechách narazila u nás u řezníka, kde je i bufet na tu samou za šest korun! =D byl to takový návrat do minulosti =)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
dudu

Předlouhá léta kupujeme mletou kávu EXTRA SPECIAL, ta stále chutná výborně a také cena je slušná – včera ji manželka koupila za 33 kačenek. Mám pocit, že za hlubokého totáčet stávala 18 Kčs.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Pribiňák,míša nanuk.To mi přijde stejný.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
www

Tak podle mne už stejnou chuť nemá skoro nic, namátkou: lovečák, uherák, čabaja, tvarůžky dokonce ani „nesmrdí“, mléko, chléb, pečivo, lanšmít, konzervy, rajčata ani nevoní, brambory, cigarety atd. Jediné, co znám a snad chutná stejně je romadůr.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
barnajka

Oplatka Mila, Melta, Bikava a termix :) Akorát že ta Bikava je poslední dobou nějak těžko k sehnání – vždycky je období, že jí mají všude spoustu…a z toho ji pak půl roku i rok nikde nevidím. :(

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
žolik

ruské vejce,maš na myslí:za zlatých časůůůůůůůůůů­ůů!!!!!!!!!!!­!!

Zdroj: žolík

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
venkovan

Cukrová vata – pořád ji vosy milují.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek