JájsemRaibek

Pamatujete si svou první otázku, kterou jste na tomto serveru položili?

A pro hnidopichy, ano je to tu už alespoň 5×, ale není zde stejná sestava uživatelů, takže se táži těch novějších (ale i těch dřívějších).
Já nějak odpovědi na svou první otázku nepochopil, takže bych se klidně mohl zeptat znovu. A pokud byste chtěli hledat, tak tu první mou stejně nenajdete :D

Nejlepší odpověď
Kepler

Nepamatuji si a ani nemám důvod ji dohledávat, i když jsem tady jenom 3 roky. K čemu by to bylo dobré?

Další odpovědi
quentos

Ano. Je to sice už devět let, ale pamatuju ji, jako by to bylo včera. https://www.od­povedi.cz/otaz­ky/podvedoma-selekce-ze-strany-zen

autacek

To já si pamatuju i naivitu, že jsem spoléhal i na relevantní odpověď 😉

ivzez

Nepamatuji.
Asi něco k pravidlům nebo k počítači.

Lamalam

Ano, pamatuju. Týkala se problémů s instalací DNG konvertoru. Byla smazána z důvodu „Ostatní porušení“, nahlásil uživatel badisko.

independent

Ano, pamatuji a taky si pamatuji, že nikdo nepochopil jak jsem to myslel. :D

zjentek

PROČ JSOU MÉ KALHOTY ŠPINAVÉ OD VAJEC, I KDYŽ JE OBRÁTÍM NARUBY?
No a posléze mně byla SMAZÁNA, aniž mně to někdo stačil vysvětlit!

Dnes už to vím, je to přece jen šest let…

cochee

Nepamatuji, ale není ani třeba. Stačí, když si zobrazím svůj zdejší profil.

Klaproth

Ano, pamatuji. Bylo to před 230 dny. Souvisela s psychiatrií, byla smazána z důvodu „ostatní porušení pravidel“.Nahlásil uživatel ivzez.

Emefej

Pamatuju, nedostal jsem ani jednu odpověď. Zklamali jste…

Mc Merkurion

… ne, a už ji nedohledám, jelikož jediný, co si pamatuju, že byla smazána …

zjentek

PS: kategorii jsem tehdy dal správně ;(