Avatar uživatele
anonym

Pamatujete si své profilové číslo na odpovedi.cz ?!

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 5Pro koho je otázka zajímavá? anonym, iceT, johana 56, Drap, bolak před 4059 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
iceT

ono nějaké je?ani nevím…

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Damiana

Jako iceT. Netuším ani, že nějaká taková záležitost je:-)

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Drap

Neamatuji, nevím ani kde ho hledat a vůbec netuším k čemu by mi to bylo. Až to budu potřebovat vědět tak napíši kodexmanovi.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Sůwa

Zaujalo mne, když >bolak< upozornil na profilové číslo uživatele >odpovedi.cz, které je jednička, tedy nepůjde o double profil. Pak jsem se podívala ještě na pár dalších čísel a nakonec i na to svoje. Sice mi to k ničemu není, ale čísla si pamatuji snadno … 🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
hanulka11

tak to ani nevím kde ho nejdu – nepátrám tady po ničem
Doplňuji:
oprava -najdu

Upravil/a: hanulka11

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
bolak

není potřeba si pamatovat, když listuju v profilu tak ho vidím v adresním řádku :)

Sůwa: měla jsi nejspíš vysvětlit, že profilový číslo je v podstatě pořadí, ve kterým se daný uživatel registroval, jinak to spousta lidí nepobere :) proto mně přišlo úsměvný, když tu Dr.Axl každej měsíc hlásil nějaký číslo, který se pohybovalo okolo 18.000 a vydával ho za počet registrovaných uživatelů, přitom on sám je uživatel č.22964 :))))

asi to hledal někde v tom celkovým žebříčku, a podle počtu stránek a počtu užiavatelů na každé stránce to pracně dopočítával, což, když si to představíte, je ještě mnohem legračněší ;)

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
led

Zvedavec toto číslo nájde hore na stránke svojho profilu v riadku s internetovou adresou
www .odpovedi.cz/u­zivatel/profil/čís­lo profilu

před 4058 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek