Pamatujete si své profilové číslo na odpovedi.cz ?!

Nejlepší odpověď
iceT

ono nějaké je?ani nevím…

Další odpovědi
Damiana

Jako iceT. Netuším ani, že nějaká taková záležitost je:-)

Drap

Neamatuji, nevím ani kde ho hledat a vůbec netuším k čemu by mi to bylo. Až to budu potřebovat vědět tak napíši kodexmanovi.

Sůwa

Zaujalo mne, když >bolak< upozornil na profilové číslo uživatele >odpovedi.cz, které je jednička, tedy nepůjde o double profil. Pak jsem se podívala ještě na pár dalších čísel a nakonec i na to svoje. Sice mi to k ničemu není, ale čísla si pamatuji snadno … 🙂

hanulka11

tak to ani nevím kde ho nejdu – nepátrám tady po ničem
Doplňuji:
oprava -najdu

bolak

není potřeba si pamatovat, když listuju v profilu tak ho vidím v adresním řádku :)

Sůwa: měla jsi nejspíš vysvětlit, že profilový číslo je v podstatě pořadí, ve kterým se daný uživatel registroval, jinak to spousta lidí nepobere :) proto mně přišlo úsměvný, když tu Dr.Axl každej měsíc hlásil nějaký číslo, který se pohybovalo okolo 18.000 a vydával ho za počet registrovaných uživatelů, přitom on sám je uživatel č.22964 :))))

asi to hledal někde v tom celkovým žebříčku, a podle počtu stránek a počtu užiavatelů na každé stránce to pracně dopočítával, což, když si to představíte, je ještě mnohem legračněší ;)

led

Zvedavec toto číslo nájde hore na stránke svojho profilu v riadku s internetovou adresou
www .odpovedi.cz/u­zivatel/profil/čís­lo profilu