bolak

Pamatujete si některý svůj čin, který by se dal označit termínem „dobrý skutek“?

Nejlepší odpověď
Drap

I takových věcí jsem se dopustil. A myslím že i poměrně často. Nechci a nebudu se tady o tom ale rozepisovat.

Další odpovědi
quentos

jasně… tuhle jsem třeba nějaký babce vodnes nákup až do domova důchodců :{)> byla celá vděčná a prej ať jdu k ní na pokoj na kafe. Což byla jenom záminka, abych ten nákup vodnes až na pokoj (což bych byl udělal i bez toho planýho slibu) – pozvání jsem přijal a nakonec musela s pravdou ven, že kafe nemá :{))>

mosoj

Vždy platilo že dobrý skutek má být po zásluze potrestán.

www

Jistě a několik. Současně ale stále více i ty, které bych si nyní(přišlo to s věkem) raději nepamatoval. ☹
To je život, dokonalý nejsme nikdo, byť se tak někteří cítí.

redy

moc ne, ale to se změní,hodně lidem sem vděčná a tak to začnu vracet, ještě nevím jak ale určitě bude dost možností ,až budu ok.

briketka10

to, že si kupuju časopisy od
bezdomovců ač mám sama
málo a někdy i přispěju na
pastelku a dětské domovy..

Doplňuji:
jo a jednou to už jsem tu psala, jak jsme se ségrou zachránily
opilce z kolejiště a zrovna jel vlak, mohl bejt mrtvej a my ho
nemohly vytáhnout nahoru byl strašně těžkej, nám bylo teprv
10 roků a on vážil fakt hodně, ale povedlo se těsně vlak projel
kolem nás a my dvě jsme si tak oddychly a ještě chlapíka trochu
odtáhly dál, aby zas nespadl do kolejí asi ani chudák ráno netušil,
že se znovu narodil a kdo že ho to zachraňoval a křičel na něj pane
vstávejte přejede vás vlak !!