bolak

Pamatujete si někdo jak vás učili utírat si zadek?

Myslím přímo ten den, v dětství, kdy se to lámalo a kdy vám poprvé řekli „tak a teď už sám“ a vysvětlili základy.

Nejlepší odpověď
fcoop

Dobrá otázka.
Trochu intimní,ale dobrá.
Den,kdy jsem si Poprvé Sám Utíral Zadek ...............dalo to fakt práci........­.......zapome­nout........
Nebyl to dobrý den.
Nakonec vše zachránili hasiči a malíři pokojů.
Dnes – bez problémů.

Další odpovědi
zjentek

mě tohle nikdo neučil :o ..a teď, když stará pere prádlo, to vyčítá mně!

www

Buď jsem již senilní (65 let), nebo blbej od přírody, ale pamatuji si jen několik věcí těsně z předškolního věku, kdy tato činnost byla již dááávno samozřejmostí.

Příště se můžeš zeptat zda si pamatuji jak mne matka přikládala k prsu a budu na tom stejně 😁

Nevíteto?

To si nepamatuju 🙂

dědapetr

Bohužel s těch let si už nic nepamatuji.

STUDENTKAEVA

fcoope to sem se teda zasmála ještě ted se křením ne k otázce do jisté doby my zadek utírali rodiče vždy jsem volala „Utřít prcku“ to byli doby!Dnes docela zvládám..

znacka

fakt si to nepamatuju ale vim že bratrovy rodiče koupili zpívající nočník (když se vyto tak to hrálo) a on tam pak trůnil tak dlouho, že mu pr*** uschla sama :D :D :D

jinak myslím že na to každý příjde sám … v minulosti když nebyl ani toaleťák ani školy to taky zvládli :) :D :D

johana 56

„Teta“ v mateřské školce prohlásila,že je načase,abychom se naučili své komínky čistit sami a zahájila instruktáž.Docela makačka,skládaný toaleťák byl hooodně tvrdý :)

bolak

www: neboj, na takovéto věci se ptám vnitřní poštou ;)