jirka F

Pamatujete si nebo třeba ještě i hrajete MS-DOS hry?

Nejlepší odpověď
briketka10

Jasnačka. Hrála sem Prince z Persie to bylo něco.
A ještě Mária. Toho sem hrála s tříletým synovcem
Prince černobílýho. Mária si už ani nepamatuju.

Další odpovědi
Kepler

Já nevím, jestli tam patří i Tetris. Věř mi nebo ne, dodneska se mi neomrzel.

Dochy

Jistě pamatuju… Dokonce pamatuju hry z osmibitů
PMD: BoulderDash, Penetrator,…
C64: The Great Giana Sister, Ghost Busters, Ghost, Test Drive Simulator II,…
PC: Defender of the Crown, Prehistorik, teď jsem zkusil Diablo,…

Rokio

Také jsem hrál hru Princ z Persie. Dohrál jsem do konce demo a pokud jde o plnou hru, tak zde jsem dokončil několik úrovní. Také znám hru Princ z Persie ve 3D a zhlédl jsem film na podobné téma.

cochee

Znám a pamatuju skoro všechny, co tady kolegové připomněli, mojím favoritem je ale jednoduchá skákačka Dave's Haunted Mansion, s oblibou mezi mými přáteli zkracovaná na Haunted. Teď ji nemám nainstalovanou nikde, ale díky DOSovému emulátoru jsem ji pařil dokonce i na androidovém tabletu (s připojenou PC klávesnicí). Autorem je John Carmack, později proslavený hrou Doom.