iceT

Pamatujete si na tuhle soutěž?

http://www.hri­bi.net/video_y­outube/Pevnos­t%20Boyard%20zn%c4%9b­lka/hUuaWUJhtO8

Líbila se vám?
Doplňuji:
to Venkovan-to byla Stopa Xapatanu,ta byla jestě lepší.

Nejlepší odpověď
Miroslavst

No jasně!!!!! Perfektní ikdyž někdy dost těžká soutěž.
Jen tak se někdo nechytal.

Další odpovědi
venkovan

Inteligentní soutěž, kam se na ni hrabou dnešní „šmírovací“ soutěže, x faktory apod. A soutěžící hráli na charitativní programy jako kdyby hráli na svoji kapsu.
Ještě podobná soutěž byla myslím ze střední Ameriky, ale ta byla v přírodě a museli v určitém čase při plnění četných úkolů doběhnout k vlaku.

ReHu

JJ, mooc dobrá.
A v několika dílech byli i čeští šermíři, kteří bojovali se soutěžícími.

hanulka11

Jasně to bývala má oblíbená

lorja

Ano.Prožívala jsem napětí se soutěžícími po celou soutěž.

oskar

Pro soutěžící dost náročné a pro diváka super.