Pamatujete si na Mončičáky? Sháním modrého, originál zabaleného. Díky. -iv-

Odpovědi
antík

Jéžiš,ty malé,modré,piískací harčičky 🙂,hmm s tim jsem si hral ještě v kočárku,ale bohužel už ho nemám

Mucillinka

Nejsem si jístá, ale origo zabalený už URČITĚ není :D :D

Pralinka1979

jj 🙂 měla jsem bílého (můj nejoblíbenější), žlutého, modrého a růžového. Když jsem je vytáhla a dala dětem, vůbec je to nezajímalo 🙂 nakonec to skončilo na Aukru, protože dnešní děti zajímají úúúplně jiné hračky :o) Nostalgie nic víc …