MacChill

Pamatujete si když jste zde pokládali svoji první otázku?

Na co jste se ptali?
Doplňuji:
Taky se pochlubím: Svojí první otázkou jsem se ptal jak chytit slepici, protože jsem kluk z města a když vidim drůbež tak mě nic jinýho nenapdane, první hvězdičku jsem dostal od hanulky :)

Nejlepší odpověď
Terryle

Váhala jsem, jestli to byla ta zásadní otázka ohledně mýho životního cíle nebo jedna literární, co mi občas hlodávala… ale koukla jsem si do otázek a byla to ta zásadní – jak si zařídit bydlení v letadle (co ode mě taky čekat jinýho, žejo). No jo, už to bude skoro rok, co vás tu otravuju. Zajímavý, že mi to přijde mnohem, mnohem dýl…

Další odpovědi
mosoj

Tak byla to moje třetí otázka a do dnes jsem se to nedozvěděl !!

Otázka zněla :
Na jakou max. vzdálenost mohou svítit správně seřízená tlumená světla u automobilu?

Toto dříve řešila tzv. technická vyhláška ( myslím že č. 100 ). Co to řeší nyní je mně záhadou. Hledal jsem to, ale raději jsem toho nechal. Oslňují mě jiní, tak co bych nemohl oslňovat já.

Otázka byla položena před 562 dny.

Drap

Pamatuji, odpověděli dva lidé, odpověděli i svým způsobem dobře, odkazy z unternetu, získali celkem asi sedum bodů, ovšem z odpovědí jsem se stejně nedozvěděl co jsem potřeboval. Ale stám se tady musí počítat.

iceT

Ano,pamatuju,není to tak dlouho,je to 429 dní,ptala jsem se na věci ohledně pochybností o otcovství,pa­matuju si odpověď Jami155,která mě dost rozhodila,ale zpětně se ani nedivím.Ten můj blábol jak byl formulovaný …koneckonců se můžete kouknout do mého profilu…

arygnoc

myslím, že jsem hledal, kdy se narodil žbirka.

ale jist si nejsem.

kapka

Tak to vím okamžitě, chtěla jsem vědět, proč se musí tzv. „bezpečně odebrat hardware“. Hledala jsem to všude na netu a názory v diskusích se dost lišily, zda se to musí či ne. Pak už si se mnou asi ten internet nevěděl rady, tak mi nabídl tyhle stránky. Po položení první otázky, mě ještě asi dva měsíce ani nenapadlo, že sem budu nějak víc chodit. Ale pak jsem sem jednoho dne nakoukla znovu a už jsem zůstala. A taky vím, kdo mi za tu první otázku dal první hvězdičku. Byl to Rynek. Ale dal mi ji až zpětně po pár dnech, co jsem se vrátila. Teda aspoň si to tak pamatuju, ale kdoví, jak to bylo. 🙂
Odpovídalo mi víc lidí, ale všechny přesně nevím, to bych se musela podívat.

Deli

Ano, pamatuji.
http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/co-musim-mit-abych-mohla-prodavat-sve-doma-upecene-kolace-a-treba-marmelady-kompoty

hanny 2

Myslím,že jsem se ptala,kde seženu uzenou práškovou papriku.Ale kdo mě odpovídal už nevím,omlouvám se!Bylo to vloni v prosinci.

aramah

Ano hvězdičku mi dala Annas,Jahoda a odpověděli mi Q,ocko0001, ReHu,anetadela,člo­věk,Zuzka.Kol­.Otázka zněla fena a kočka.....
Už je to moc dáááááávno.

DDarent

Jak si mam v mobilu Samsung wave S8500 aktivovat licenční kód pro DIVX?

fg

Už moc ne.Zněla:lze připojit video ke starší tv.Ale už je to hodně dávno.Nebyl jsem ještě registrován.