annas

Pamatujete si jména jedněch našich nejúspěšnějších krasobruslařů, kteří se v Praze před 50 lety protancovali ke zlatu?

Jaké byly jejich další úspěchy?
Kdo patřil k dalším medailistům? Sledovali jste krasobruslení?
Připomínka světového šampionátu v nově otevřené Sportovní hale v Praze v březnu 1962 v PKOJF.

Nejlepší odpověď
Drap

Samozřejmě, sourozenci Romanovi.Pavel a Eva, v tancích na ledě

Další odpovědi
hanulka11

Myslíš zřejmě Eva a Pavel Romanovi – byli báječní

Illines

Mam rada krasobrusleni od mala,a jestli mne neklame pamet tak prvni mistrovstvi sveta,obhajila Aja Vrzanova a potom Romanovci.

Děda Louda

Ano.

anonym

Jistě že si je pamatuji a také Ondreje Nepelu a jeho : http://www.olym­pic.sk/images/pho­tos/nepela%20roz­n%20stredny.jpg

A také si pamatuji,jak televizní komentátoři popisovali úbory krasobruslařů,proto že tehdy nebyly barevné obrazovky.

www

Nepamatuji, krasobruslení mne totiž nikdy nezaujalo ☹. V té době mně bylo navíc 12 a zájmy úplně jiné 😁.
Samozřejmě ale, sourozenci Romanovi je pojem všeobecně známý.

venkovan

To víc pamatuji lidi co se propili k transplantaci jater. Ale jinak to byli ti dva sourozenci.