Avatar uživatele
Drap

Pamatujete si ještě něco z hudebky ? /test/

http://zena.cen­trum.cz/deti/gra­fika/2012/03/2­8/test-co-si-pamatujete-z-hudebni-vychovy-zakladni-s/
Doplňuji:
Byl jse, těsně nad polovinou. Věchny věci jsem už slyšel, ale ta hlava

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Upravil/a: Drap

Zajímavá 8Pro koho je otázka zajímavá? annas, johana 56, hanulka11, Hlada, suaeda, redy, briketka10, anonym před 4387 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Amie

Hudebka… tak to byl nejlehčí předmět co se týče testů – otevřené sešity popřípadě jeden odevzal, učitel oznámkoval a dotyčný pak dal všem daný test na opsání…
Doplňuji:
Ale proč se taky učit? Jsem ráda že mě nevyrazil za můj naprosto ukrutný a bezrytmusový zpěv… No absolutní hudební hluch se pozná na první poslech :D

Upravil/a: Amie

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
anonym

Díky. Dala jsem to za 24 z 25 a jsem z toho docela v šoku.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
hanulka11

Píší mi – velmi dobře je vidět že máte hubu moc ráda 19 z 25 …takové věci jsem v hudebce nikdy neměla ráda
Doplňuji:
oprava… ne hubu ale hudbu

Upravil/a: hanulka11

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
suaeda

To jsou mezery. Velmi dobré výsledky jsem měl akorát u skladeb a kdo je složil. Ostatní je pro mě většinou španělská vesnice. Škoda, že v testu nejsou úryvky skladeb to by bylo ještě zajímavější.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
redy

Hm ,12 nic extra.
Ale jsem spokojena jak umím hádat.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Ella

my se teda v hudebce většinu těch věcí vůůůbec neučili… my raději zpívali… i když je pravda, že člověk za těch šest a více let ze základky lecos zapomene…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
briketka10

mám mezery, ale 17/25 není to tak hrozný, hudbu vážnou miluju zvlášť harfu :DD

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek