Drap

Pamatujete si ještě něco z hudebky ? /test/

http://zena.cen­trum.cz/deti/gra­fika/2012/03/2­8/test-co-si-pamatujete-z-hudebni-vychovy-zakladni-s/
Doplňuji:
Byl jse, těsně nad polovinou. Věchny věci jsem už slyšel, ale ta hlava

Nejlepší odpověď
Amie

Hudebka… tak to byl nejlehčí předmět co se týče testů – otevřené sešity popřípadě jeden odevzal, učitel oznámkoval a dotyčný pak dal všem daný test na opsání…
Doplňuji:
Ale proč se taky učit? Jsem ráda že mě nevyrazil za můj naprosto ukrutný a bezrytmusový zpěv… No absolutní hudební hluch se pozná na první poslech :D

Další odpovědi
anonym

Díky. Dala jsem to za 24 z 25 a jsem z toho docela v šoku.

hanulka11

Píší mi – velmi dobře je vidět že máte hubu moc ráda 19 z 25 …takové věci jsem v hudebce nikdy neměla ráda
Doplňuji:
oprava… ne hubu ale hudbu

suaeda

To jsou mezery. Velmi dobré výsledky jsem měl akorát u skladeb a kdo je složil. Ostatní je pro mě většinou španělská vesnice. Škoda, že v testu nejsou úryvky skladeb to by bylo ještě zajímavější.

redy

Hm ,12 nic extra.
Ale jsem spokojena jak umím hádat.

Ella

my se teda v hudebce většinu těch věcí vůůůbec neučili… my raději zpívali… i když je pravda, že člověk za těch šest a více let ze základky lecos zapomene…

briketka10

mám mezery, ale 17/25 není to tak hrozný, hudbu vážnou miluju zvlášť harfu :DD