Drap

Pamatujete si jak to bylo před třiceti léty ?

tak si zkuste malý testík:
http://zena.cen­trum.cz/deti/gra­fika/2012/03/2­0/retro-test-kdyz-dnesni-tricatnici-byli-detmi-pamat/
Doplňuji:
Pamatuji si tu dobu velmi dobře, ale i tak jsem nebyl bez chyby.

Nejlepší odpověď
led

Odhalili ma, naozaj som v tej dobe žila

Další odpovědi
Jikra

Aby ne. Všechno O.K., až na toho Puškina. Ten mi to pohnojil v šedesátých létech na učňáku a teď už zase.

mojitek

16 ze 16 😉

kapka

Většinou jsem věděla, něco jsem správně tipla, asi to nějak utkvělo v podvědomí. Nevěděla jsem, co bylo napsané na cigaretách, kupodivu jsem zjistila, že vlastně nevím, co je zkratka ROH a odkud se braly céčka. 🙂
Na poslední spartakiádě v roce 85 jsem cvičila na Strahově za mladší žákyně a bylo mi líto, že to pak zrušili. Mám na to jen samé hezké vzpomínky.

iceT

14 ze 16,testík tu už byl a co jsem tehdy odpověděla špatně bylo dnes dobře a obráceně.
V době Spartakiády mě bylo asi devět,vesele jsme v tělocviku trénovali,místo abychom jezdili na plavecký bazén,kam jsme začali jezdit o rok později a kde mě naše instruktorka plavání nenaučila zhola nic,jen z ní mít panickou hrůzu,protože mi neustále vyhrožovala,že mě nechá uprostřed bazénu bez vesty,abych se ke kraji dostala jak chci.
To léto po tomhle plaveckém fiasku jsem se pak naučila plavat sama.

redy

Myslím že už tu byl.
Vzhledem k tomu že dobrý :)

briketka10

jo jo to už jsem chodila na rande a ségra pila pívo o stošest a to ještě nebyla plnoletá :DD

fablen

Test byl velmi zajímavý a nostalgický, výsledkem se ale chlubit nebudu – leda tak druhým pokusem 🙂. Nějaká chybka tam prostě byla.

ReHu

14 ze 16 :).
Nekouřila jsem, tak mě zradila otázka o Spartách a tehdejší hudební pořady v TV šly také mimo mě, krom Esa :)

anonym

Už jsme odpovídali na totéž před 10 dny, viz odkaz:
Ani napodruhé to jiné nebude.

Zdroj: http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/retro-test

johana 56

Potvrdili mi,že to byly staré,dobré,zlaté časy.

anonym

Všechno jsem si pamatovala,i onen slavný souboj škol v Puškinově památníku,který ale byl už mnohem a mnohem dříve.To musím vědět,protože ne celý,ale větší část dopisu Taťány Oněginovi dám ještě dnes.

briketka10

kapko já taky cvičila na Strahově za mladší žákyně, ale nebylo to v 85, ale v 75 a jak jsme na to byly se ségrou a s holkama pyšný jó my vidlačky od Pardubic to bylo něco a v Praze zadara v Metru no i tramvaje všechno to bylo žůžo :D