Pamatujete na své začátky na Odpovědích? Jak jste se sem dostali?

Právě jsem dosáhla bronzu! Chtěla bych poděkovat všem,kteří mi svým hodnocením a vhodnými otázkami k tomu dopomohli!

Nejlepší odpověď
Andělé

Ráda se přidávám ke gratulaci k bronzu. Něco jsem potřebovala vědět a dcera mi doporučila tento web.

Další odpovědi
hanulka11

Gratuluji, a přeji pěkný postup do výšin díky tvým odpovědím

redy- jistě každý jsme tu začínali s nulou- jen jsem se přišla zeptat a už jsem zůstala

redy

Bohemica gratuluji moc
Doplňuji:
No asi jako většina úplnou náhodou.
Zrovna jsem dosáhla 400 bodů,napadlo mne zda je možné se dopracovat až k vrcholu:)

tom004

Gratuluji k bronzu.
Odpovědi jsem objevil při prohlížení Aukra.Některý z inzerentů je tam zmínil. Tak jsem je zkusil a zkouším je dál. :)

Damiana

Gratuluji Ti k bronzu. 🙂
Hodil mne se sem „nějak“ Google. Poprvé jsem přišla s dotazem na film, který jsem sice dodneška nesehnala, ale za to jsem tu našla něco, co by mne ani ve snu nenapadlo. 🙂

Hykam

Na základě pořadu Den D

led

Ako bronzová iste poznáte sivú lištu vpravo hore so žltým tlačítkom s lupou – google vlastní vyhledávání -, pomocou tej lišty nájdete ďalšie odpovede na podobné otázky.
prišla som sem náhodou, niečo som hľadala na internete, klikla odkaz a ten ma poslal sem.

anonym

Víš,že ani nevím jak jsem se tady dostal? Možná nějakým odkazem,možná náhodou,prostě nevím,ale co vím,že ti chci pogratulovat k bronzu a jak tak čtu Tvé otázky i odpovědi,nedlouho budeš mezi stříbrnými.

hanny 2

Velká gratulace k bronzu!
A jak jsem se sem dostala?Potřebovala jsem něco vědět,klikla jsem a ejhle – tento server mně přišel do rány!Tak jsem tady už přes 2 roky.

anonym

Gratuluji taktéž,v mém případě je stejné jako u hanulky.Zep­tat,odejít..By­la tu prča,tak jsem zůstala.