Avatar uživatele
anonym

Pamatujete na své začátky na Odpovědích? Jak jste se sem dostali?

Právě jsem dosáhla bronzu! Chtěla bych poděkovat všem,kteří mi svým hodnocením a vhodnými otázkami k tomu dopomohli!

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 10Pro koho je otázka zajímavá? anonym, Andělé, hanny 2, tom004, anonym, redy, Damiana, briketka10, veruska, anonym před 4390 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Andělé

Ráda se přidávám ke gratulaci k bronzu. Něco jsem potřebovala vědět a dcera mi doporučila tento web.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
hanulka11

Gratuluji, a přeji pěkný postup do výšin díky tvým odpovědím

redy- jistě každý jsme tu začínali s nulou- jen jsem se přišla zeptat a už jsem zůstala

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
redy

Bohemica gratuluji moc
Doplňuji:
No asi jako většina úplnou náhodou.
Zrovna jsem dosáhla 400 bodů,napadlo mne zda je možné se dopracovat až k vrcholu:)

Upravil/a: redy

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
tom004

Gratuluji k bronzu.
Odpovědi jsem objevil při prohlížení Aukra.Některý z inzerentů je tam zmínil. Tak jsem je zkusil a zkouším je dál. :)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Damiana

Gratuluji Ti k bronzu. 🙂
Hodil mne se sem „nějak“ Google. Poprvé jsem přišla s dotazem na film, který jsem sice dodneška nesehnala, ale za to jsem tu našla něco, co by mne ani ve snu nenapadlo. 🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Hykam

Na základě pořadu Den D

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
led

Ako bronzová iste poznáte sivú lištu vpravo hore so žltým tlačítkom s lupou – google vlastní vyhledávání -, pomocou tej lišty nájdete ďalšie odpovede na podobné otázky.
prišla som sem náhodou, niečo som hľadala na internete, klikla odkaz a ten ma poslal sem.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Víš,že ani nevím jak jsem se tady dostal? Možná nějakým odkazem,možná náhodou,prostě nevím,ale co vím,že ti chci pogratulovat k bronzu a jak tak čtu Tvé otázky i odpovědi,nedlouho budeš mezi stříbrnými.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
hanny 2

Velká gratulace k bronzu!
A jak jsem se sem dostala?Potřebovala jsem něco vědět,klikla jsem a ejhle – tento server mně přišel do rány!Tak jsem tady už přes 2 roky.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
anonym

Gratuluji taktéž,v mém případě je stejné jako u hanulky.Zep­tat,odejít..By­la tu prča,tak jsem zůstala.

před 4390 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek