mosoj

Pamatuje to někdo ?

Já ne.

http://www.no­vinky.cz/doma­ci/236921-u-pardubic-radilo-tornado-poskodilo-strechy-domu.html
Doplňuji:
Jo a běžně to trhá vzrostlé stromy !!

Nejlepší odpověď
casey

Ani ja ne. Bohuzel si s nama priroda dela co chce. Zrejme nam oplaci to, jak se chovame k ni. Nepamatuju se, ze by treba pred 20-ti lety byla tornada a zaaplavy v takovem rozsahu jako nyni. Nebo se o tom jenom mene psalo?

Další odpovědi
arygnoc

jj, bohužel na Moravě (okolí Šumperka a Olomouce) taď řádí skoro každoročně, i když jenom desítky (i míň) minut.