Avatar uživatele
Drap

Pamatuje někdo z vás Jihlavku ještě před zatopením ?

zde připomínka, pokud máte zájem
http://vimeo.com/10152076
Doplňuji:
badisko : zřejmě sis neprohlédl video. Plácáš ani tušíš o co jde. Nechtěl jsem otevírat staré rány, spíše připomenout to pěkné. S Troubkami to nemá naprosto nic společného.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Upravil/a: Drap

Zajímavá 4Pro koho je otázka zajímavá? annas, johana 56, briketka10, breja před 4015 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
www

No jasně!!
Napríkád jako děcka jsme byli každý rok na stanovém táboře pod zříceninou tuším hradu Rabštejn na vysokém skalisku, proti proudu byl mlýn a naproti přes řeku byla kamenitá stráň se svítícími pařezy. No paráda!
Nejbližší dědinu, dnes už neexistující, si bohužel právě teď nevzpomenu. Později jsem na celou zatopenou oblast jezdil na vandr.
Doplňuji:
Jo, ta vesnice byly Skryje, dnes zůstal s tímto názvem v oblasti jen areál a zařízení povodí.

Upravil/a: www

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
beer

No aby ne, starej čundrák aby neznal starou Jihlávku? )) Paráda. Vlastně je to moje dospívání..

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
briketka10

já ne, ale byl to hezký dokument :)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
badisko

Ooooo drape proc otevitat stare rany jses masochista ?…jsem z vesnice 3 km od Troubek nad Becvou … co jsi tim chtel jako rict ?…otom ze jme museli z niceho vybudovat neco jineho ?…bez se zahrabat …!! s prominutim…
Doplňuji:
No nedival o to je to horsi …ty se fakt musis sakra nudit ,,!!!! sakra dobre vis ze je tady spouta lidi z ruzneho koutu republiky …tak jinak …http://cs.wi­kipedia.org/wi­ki/Vodní_nádrž_Šan­ce

Upravil/a: badisko

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Drap

Šance znám, ale nevím co to má společného s Jihlavkou. Šance znám už jako vodní nádrž. Znam i spostu jiných. Třeba dno Vírské přehrady si ještě matně pamatuji před zatopením.

před 4015 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
annas

Krásný pohled na řeku i do údolí. Nikdy jsem v těchto končinách nebyla.

před 4015 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek