independent

Paltilo se za vstup na expozici korunovačních klenotů?

Nejen teď ale obvykle pokaždé, pokud ano, tak kolik?

Nejlepší odpověď
Mc Merkurion

… v roce 1978 vstupné bylo. co si matně vzpomínám …

Další odpovědi
aliendrone

JJ, vzpomínám, že tenkrát (v období o kterém píše Mc Merkurion, přesný rok si nevybavuji) vstupné platil tatík, mám pocit, že to bylo v souvislosti s nějakou rekonstrukcí/zno­vuotevřením nebo s restaurací samotných korunovačních klenotů nebo tak něco. Byly toho plné televizní noviny (s kombajnem) Poprvé a naposledy jsem je viděl na vlastní bulvy. :)

Slecna 007

Ne, pokud vím, tak nikdy.

Emefej

Byl jsem tam kdysi (sedmdesátá – osmdesátá léta) a tehdy se vstupné platilo.

dubraro

Vstup je zdarma.

Zdroj: http://www.na­sepraha.cz/zpra­vy-45/korunovacni-klenoty-na-prazskem-hrade-vstupne-z