Pálení žáhy

Dobrý den, hrozně mě pálí žáha a Rennie nezabírá. Nemáte někdo nějaký rychlý a účinný recept? Díky moc!

Odpovědi
Olaf

Gaviscon. Nebo pár piv. 😉 Ale Gaviscon zabírá okamžitě. Pálení žáhy je moje prostřední jméno.

Janulka

Mně pomáhaly Activie. Nebo si zkus rozpustit jedlou sodu do sklínky vody.

Lencis

Určitě jedlá soda. Mě také pomáhá sklenice vlažného mléka

Michal

Úprava jidelníčku,Rennie není jediný lék,ale existuje spousta léků a bylinek.Poradit se s odborníkm by také nebylo na škodu.Pálení žáhy jak ho popisujete by mohlo signalizovat nějaké onemocnění,takže hajdy k lékaři.

smoulolinka

Stará dobrá rada byla rozpouštět jedlou sodu..ta Vám sice možná pomůže, ale leptá Vám stěnu žaludku, takže si tím vlastně ubližujete ještě víc. Zkoušela jsem activii a rennie- bez úspěchu..pomohly léky od lékaře a také vynechání jídel, po nichž žáha vždy zlobila

Dandi

Gaviscon – sice není moc chuťově dobrý, ale vždy mi zabere…