sofid

Pálení peněz v Pekelné Výzvě..

Můžou se pálit peníze jak je v pořadu na Prima Cool ???
Doplňuji:
Taky sem si to myslel ale tak sem se chtěl ujistit :)

Odpovědi
M.

Opravdu si myslíš, že jsou pravé?
Trestné je to ;)

alex.agent

To nejsou reálné peníze, už vidím jak tam neustále pálí peníze…prober se :D jsou to jen jakoby „makety“ a pak v zákulisí nebo někde po skončení pořadu mu předají pravou výhru :) to by se pak nedoplatili :D

Araxis

Pravé nejsou ani nahodou,jsou nápadně velky než originál a taky věřím tomu že jsou jen z jedné strany potištěné.V za­kulísí mu možná dají facana:) vtip:) na vyplatu vyher si ještě dlouho počká a taky mu to patřičně zdaní…není to jako loterie…

danyy

Poškození peněz je nezákonné navíc byse ani nedoplatili tam házet opravdové