panenka

Palce dolů

dobrý večer ted jsem procházela odpovědi a nelíbí se mi ty palce dolů objevilo se to nejen u mě ale už i u ostatních můžete mi vysvětlit proč to tu tá daná osoba dělá co si tím dokazuje?to je tu opravdu tolik zášti a závisti? tak např jsem si všimla u otázky co nemáte rádi za jídlo postřehla že to dostali převážně všichni to už si tu opravdu nemůže člověk napsat svou odpověd?nechci jmenovat konkrétní lidi at se tá daná osoba nad sebou zamyslí a přestane

Nejlepší odpověď
mojitek

Nelamte si s tim hlavu,vzdycky se najde nejaky prostacek,nebo asi v tomto pripade prostacka,ktera si bude lecit mindraky palcem dolu.
Doplňuji:
Vsiml,jsem si,ze Vam ty palce dolu davaji docela casto.Vidim to na nejakou zenskou…
Ale jak jsem psal,nic si z toho nedelejte,co se tyce mne,tak cloveka nehodnotim dle toho kolik ma palcu dolu od nejake pipiny 😉

Další odpovědi
Nuk nuk

Někdo holt má tu potřebu se tímto způsobem projevovat. Je docela možné i to, že dotyčný, nebo dotyční, zde ani nezadávají otázky či odpovědi. Prostě se tím palcováním baví. Takových se na internetu „pohybuje“ obrovské množství.
Nemám nic proti tomu, když někdo udělí palec dolů k nepravdivé nebo nepřesné odpovědi. Od toho tu ty palce jsou. Ale nejednou jsem zahlédla červené palce u správných odpovědí – nezřídka tam, kde špatná měla zelený. Co se týče Vámi zmíněné otázky ohledně neoblíbeného jídla, tam to je opravdu bijící do očí. Už několikrát jsem napsala, že absolutně nechápu palcování odpovědí na podobné otázky.

Luss

Je fakt, ze ja treba palec dolu nedavam nikdy (to by musela byt spis nejaka sprostota nebo tak), protoze splete se kazdy nekdy. Ale u Vas Panenky jsem si vsimla, ze obcas dostane palec fakt za uplne spravnou odpoved, pro nic za nic. Nic si z toho nedelejte, stejne se s tim neda nic delat a kdo ma mozek, tak cte obsah odpovedi a nekouka jen na palce.

HerbiG

jsou to hnupove … sami neodpovi a davaj palce dolu …

LUC007

JO SOUHLASIM S VAMA SE VŠEMA CO UŽ ODPOVĚDĚLI ŽE SI VYLEJVAL ZLOST A SAMI NEODPOVIDAJ NA OTAZKY ASI NEMAJ CO DĚLAT.NEUMĚJ SE DO NĚKOHO VŽIT.NEVĚDI JAKY JE TO POCIT KDYŽ U OTAZEK NAJDEM PALCE DOLU.NEVIM PROČ NA TAKOVY STRANKY LEZOU.

anetadela1

Taky jsem si toho všimla. Řekla bych,že si na tebe někdo zased. Ovšem s tím se asi nedá nic dělat, nevim no. Tak zkus změnit jméno a uvidíš jestli ti je někdo bude dávat. Pokud ne, tak je to jasný.

Vicki

Je to nějaký nevyrovnaný pako,který se tím baví.