zjentek

Pakliže bude má emailová schránka kompromitována, bude mnou odeslaná pošta padat adresátům do spamu?

Nebo bude padat ještě někam jinam?

P.S. Nevím, jak mě to napadlo. ;)

Odpovědi
cochee

Tebou odeslaná pošta nejspíš ne, protože nepředpokládám, že posíláš poštu se spamovým obsahem. Pokud ale bude v hlavičce pošty tato tvoje adresa a zprávu vytvoří bot, který ji vytváří primárně za účelem šíření reklamy, pak nejspíš ano – bude spamovými filtry vyhodnocena jako spam a tak označena.
Spamové filtry hodnotí mailové zprávy na základě analýzy obsahu, nikoliv na základě obsahu hlavičky u příznaku „From:“, kterýžto je stejně dětsky snadné podvrhnout.

Kryšpín

Pokud to bude hackerem, tak záleží jakou bude mít náladu