Avatar uživatele
zjentek

Pakliže Británie hlásí proočkovanost proti kovidu 87%, proč také hlásí nejvyšší přírůstky nakažených v celé Evropě?

Jde o nějakou zbrklou hru/soutěž? A i nadále tedy platí, že převládají přínosy použitých vakcín?

Že jsem já tupec je zde všeobecně známo. Ovšem z podobných principů společnosti, která už tak v jednu chvíli trpí jak hladomorem, tak obezitou, nepřestávám být zmatený ani já. Co to má zase znamenat? Jedná se snad o jakýsi psychologický nátlak na už tak početně ubohou, ovšem dosud logicky chápající skupinku mozků v zotročené společnosti? A protože z výše uvedenýho je vlastně jasný, že na řešení nepřijdu sám, znova a znova se táži zde, na místě výskytu nadstandardně inteligentních bytostí v domnění, že rozumná odpověď existuje a ani nebude obava se jí otevřeně dobrat.

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? quentos před 992 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
quentos

Odpověď je jednodušší, než by se mohlo zdát – není zaručena účinnost vakcíny proti mutacím.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Ametyst

V Británii také nejvíc testují a nejvíc trasují. Také tam mají obrovský přísun ilegálů, jako by Francie nebyla bezpečná země.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
marci1

Protože: mnoho lidí pohromadě-mnoho nakažených, zejména pokud si fanoušci EURA skáčou po hlavě. 🙂

https://www.bles­k.cz/clanek/zpra­vy-koronavirus/684285/c­ovidovy-prusvih-v-anglii-davy-fanousku-siri-virus-mini-vedci-35-tisic-nakazenych-denne.html

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
EKSOT123

Jen upřesním Quentose – očkování je sice účinné i proti aktuální mutaci Delta, ale jen částečně. Část, (nebo větší část?- to se brzy uvidí) i očkovaných prodělá nemoc znovu, ale příznaky jsou u očkovaných většinou jen mírné. Nebo jinak: Očkování tedy u této mutace zřejmě příliš nebrání šíření nemoci, pouze zmírňuje průběh nemoci u pacienta.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

Avatar uživatele
Ametyst

Zjentek: To je zajímavé. Člověk by nabyl dojmu, že všechno nejhorší se odehrává v ČR, jsme nejhorší a za všechno muže Babiš a Zeman. Neustálá nenávist a kritika těch dvou- přitom tu nejsou lidi, co by byli lepší, nebo měli vizi. To je vidět na tom, jak lidi absolutně nevědí , koho volit.

Avatar uživatele
zjentek

Na rozdíl, já vím přesně koho volit. Kohokoli, kdo by si tento krok zasloužil. A protože „tu nejsou lidi, co by byli lepší, nebo měli vizi“… (;

Proto chodím sem na server. (;

Nový příspěvek