zjentek

Pakliže Británie hlásí proočkovanost proti kovidu 87%, proč také hlásí nejvyšší přírůstky nakažených v celé Evropě?

Jde o nějakou zbrklou hru/soutěž? A i nadále tedy platí, že převládají přínosy použitých vakcín?

Že jsem já tupec je zde všeobecně známo. Ovšem z podobných principů společnosti, která už tak v jednu chvíli trpí jak hladomorem, tak obezitou, nepřestávám být zmatený ani já. Co to má zase znamenat? Jedná se snad o jakýsi psychologický nátlak na už tak početně ubohou, ovšem dosud logicky chápající skupinku mozků v zotročené společnosti? A protože z výše uvedenýho je vlastně jasný, že na řešení nepřijdu sám, znova a znova se táži zde, na místě výskytu nadstandardně inteligentních bytostí v domnění, že rozumná odpověď existuje a ani nebude obava se jí otevřeně dobrat.

Nejlepší odpověď
quentos

Odpověď je jednodušší, než by se mohlo zdát – není zaručena účinnost vakcíny proti mutacím.

Další odpovědi
Ametyst

V Británii také nejvíc testují a nejvíc trasují. Také tam mají obrovský přísun ilegálů, jako by Francie nebyla bezpečná země.

marci1

Protože: mnoho lidí pohromadě-mnoho nakažených, zejména pokud si fanoušci EURA skáčou po hlavě. 🙂

https://www.bles­k.cz/clanek/zpra­vy-koronavirus/684285/c­ovidovy-prusvih-v-anglii-davy-fanousku-siri-virus-mini-vedci-35-tisic-nakazenych-denne.html

EKSOT123

Jen upřesním Quentose – očkování je sice účinné i proti aktuální mutaci Delta, ale jen částečně. Část, (nebo větší část?- to se brzy uvidí) i očkovaných prodělá nemoc znovu, ale příznaky jsou u očkovaných většinou jen mírné. Nebo jinak: Očkování tedy u této mutace zřejmě příliš nebrání šíření nemoci, pouze zmírňuje průběh nemoci u pacienta.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

Ametyst

Zjentek: To je zajímavé. Člověk by nabyl dojmu, že všechno nejhorší se odehrává v ČR, jsme nejhorší a za všechno muže Babiš a Zeman. Neustálá nenávist a kritika těch dvou- přitom tu nejsou lidi, co by byli lepší, nebo měli vizi. To je vidět na tom, jak lidi absolutně nevědí , koho volit.

zjentek

Na rozdíl, já vím přesně koho volit. Kohokoli, kdo by si tento krok zasloužil. A protože „tu nejsou lidi, co by byli lepší, nebo měli vizi“… (;

Proto chodím sem na server. (;