Meteo

Padne tento týden celorepublikový minimální teplotní rekord –42.2°C?

Nejlepší odpověď
WeeBear

Ne, ale bude to velmi těsné

Spolužačka o víkendu naměřila v noci –38°C, u nás ve městě je na internátě, jinak bydlí v podhorské oblasti.. Příští týden se ani nebudu divit, když mi oznámí ještě hrozivější teplotu. – Tak si říkám, že za aktuálních –13°C můžu být ještě ráda..

Další odpovědi
anonym

Ne

Více než zdejší laické dohady, ti napoví kurzy sázkových kanceláří.
Pokud si potřebuješ vsadit, zadej si vlastní tip!
(Dle odkazu v diskuzi „vyhlásíme tipovačku“, by se to dalo možná
i považovat za aktivity organizovaných „šíbrů“).

Drap

Ne

Myslím že ne.

johana 56

Ne, ale bude to velmi těsné

Podle posledních zpráv to meteorologové očekávají.Ať tedy padne co nejdříve a pteplí se.

briketka10

Ne, ale bude to velmi těsné

Ne myslím, že nepadne..
ale přeju si aby se holky vrátily do skupiny !!

meteoman22

Ne, ale bude to velmi těsné

meteo21

Ano

Andreyqa

Ne

klarkao

Ano

Meteo

Ono se od pátku čeká opět jasné až polojasné počasí a mrazy zesílí. Dnes bylo v ČR minimum –39.4°C. Takže podobné hodnoty, či hodnoty pod –40°C se v kotlinách dají opět čekat. Zda přesáhnou teplotu –42.2°C je právě ta otázka. Tipovačku vyhlásíme brzo i zde: http://www.fa­cebook.com/me­teohydro