Padli jste daleko od stromu, nebo chodíte ve šlépějích rodiče ?!

Nejlepší odpověď
anonym

Ten strom asi rostl v kopci, takže při dopadu na zem jsem se odkutálel dost daleko a k tomu mě musela ještě odnést i voda.

Další odpovědi
briketka10

odkutálela jsem se daleko a dlouho
žila, jako zralá hruštička, když mě to
přestalo bavit tak jsem se odkutálela
nazpátek, ale ve šlépějích svých rodičů
nechodím :)

led

Jedno, čo viem isto, že na Strome života som visieť neostala. Tak ako jablká, ktoré sa po páde kotúľajú rôznymi smermi i naša (viď moja) Cesta života vedie sčasti v šľapajách rodičov, sčasti samostatnou cestou a občas sa tieto cesty prekrižujú.

pusinka50

Padla jsem daleko od stromu mé matky. Naštěstí. Strom mého taťky mi nevadí, jsem ráda, že jsem po něm, akorát kdybych po něm nezdědila nemoce

Drap

Tak asi na poloviční cestě