Padělané maturity a vysokoškolské tituly.

Dobry den, prosim vas chci se jen optat jak to maji ty s temi padelanymi maturity a vysokoskolsky tituly? Co kdyz clovek si necha udelat falesnou maturitu a pak si s tim pujde uchazet o novou praci a prijmou ho tam dejme tomu, a pozdeji se na to prijde a co ted, nejspis mu odeberou maturitu a byl by taky trestne stihan ze pouzil padelany doklady???

Nejlepší odpověď
Drap

Padělaní veřejných lisstin je trestný čin, a současně by mohl být stíhán, za náhradu škody, pokud by firma prokázale že ji vznikla tímto chováním škoda.

Další odpovědi
Michal Kole

ano je to trestný čin padělání veřejné listiny