Padání vlasů

V současné době mi při mytí vlasů vypadávají vlasy.Jsem nakrátko ostříhán.Stejný problém shledám při probuzení,kdy na polštáři se vyskytuje množství vypadaných vlasů.Je známa cesta,způsob,jak tomuto zamezit?Vynechávám rady k použití "osvědčených " kosmetických přípravků různých firem,které na tom jen vydělávají,aniž by účinek byl adekvátní slibům.

Nejlepší odpověď
annas

Rozsáhlý článek o vypadávání vlasů je na citované stránce.

Na této stránce najdete diskusi na toto téma.
http://www.vi­cevlasu.cz/pa­dani-vlasu-a-4-377-1.html
.

Zdroj: http://zdravi­.idnes.cz/vypa­davani-vlasu-postrach-muzu-i-zen-ds9-/zdravi.asp?c=A070413_­112918_zdravi_bad

Další odpovědi
panenka

Vypadávání vlasů má více příčin může to být stresem nějakou nemocí pokud jste už vyzkoušel vše a nic vám nepomohlo zkusila bych vám aby jste vyzkoušel třeba nějakého léčitele.
Z léčitelů mě napadá pan Jonáš, ale osobní zkušenost s ním nemám. Má i webové stránky, stačí to zadat do vyhledávače. Myslím, že si moc neúčtuje, spíš až za bylinky, ale ne za konzultaci.Tak to zkuste přeji at vám to dopadne dobře.

anonym

Zajímavá otázka. Rozhodně stojí za to hledat u lékařů diagnozu. Jít k lékaři. Mě začaly vypadávat vlasy takovým tempem asi v roce 1987–88. V mých 17.ti letech. Dodnes nevím zda to byl důsledek Černobylské havárie nebo nesoulad hormonů, dědičnost atd. Zavčas k lékaři, vlasy se nedají vrátit zpět!

Silvershine

Doporučuji Zinek a jiné doplňky na přírodní bázi.