Nic Nikdo

Nevíte, o co jde, když má mé hladkosrsté morče holá místa bez chlupů na bříšku, pod krkem a předních packách?

Dobrý den, dnes jsem si všimla, že má mé hladkosrsté morče holá místa bez chlupů na bříšku, pod krkem a předních packách. Nevím, jestli si chlupy vytrhalo, ale spíše ne. Nevíte, co to je, případně co s tím dělat?

Doplnění: je to samec a místa nejsou vůbec zarudlá ani strupatá, je to čistá kůže

Původní neotázka
Padání srsti u morčete

Nejlepší odpověď
Drap

Zajít ke zvěrolékaři. Příčin může být celá řada

Další odpovědi
mosoj

Je to stresem. Něco mu vadí.
Měl jsem to samé u kočky pokud jsem ji na noc zavíral. Dal jsem ji totální svobodu a vše přestalo.
Veterinář také neporadil.

dubraro

Je to samička, je březí a vyrábí hnízdo kde porodí.