Vlosa_xD

Padání PC hry. Poradíte, jak mám vyřešit?

Koupil jsem si PC hru FIFA 13, cca 3 měsíce jela a poté začla asi 1min po spuštění padat… Asi milionkrat jsem ji zkoušel odinstalovat a znovu nainstalovat, ale stále nic. Hra je přes origin. Četl jsem otazky na tutuo hru a pár lidí psalo že se jim děje totéž. Nevíte, čím by to mohlo být, popř. jak to opravit?

Odpovědi
gecco

Nehraju ani tuto, ani jiné hry, takže obecně, proč reinstalace nemusí pomoct:

  1. nainstaloval jsi něco (jiný program, ovladač…), s čím je hra v ´konfliktu´
  2. je možné, že odinstalací se nemaže vše, co se instaluje
  3. nemáš správné ovladače
  4. máš poškozený HW

___
Asi bych postupoval takto (pokud bod nepomůže, následuje další):
0. najdi si na ´fórech´, s čím se hra nesnese

  1. nainstaluj aktuální ovladače
  2. odinstaluj hru pomocí RevoUninstaller ( http://www.re­vouninstaller­.com/start_fre­eware_download­.html ) a pak ji nainstaluj
  3. reinstaluj počítač
  4. zkontroluj HW (MemTest…)