papucok

padání adobe flash playeru

Dobrý večer. Mám W7 Home Premium 32 bit a mám problém,že vždy po restartu nebo vypnutí PC,musím znovu instalovat pluginy AFPlayer jak do IE 10,tak SPware Iron (Chrome). Nevíte jaká je příčina? Děkuji
Doplňuji:
Logfile of Trend Micro HijackThis v2.0.4
Scan saved at 16:41:57, on 3.3.2013
Platform: Windows 7 SP1 (WinNT 6.00.3505)
MSIE: Internet Explorer v10.0 (10.00.9200.16521)
Boot mode: Normal

Running processes:
C:\Windows\sys­tem32\taskhos­t.exe
C:\Windows\Ex­plorer.EXE
C:\Windows\sys­tem32\Dwm.exe
C:\Program Files\AVAST Software\Avas­t\AvastUI.exe
C:\Windows\Pi­xArt\PAC207\Mo­nitor.exe
C:\Program Files\Start Menu X\StartMenuX.exe
C:\Program Files\Zoner\Photo Studio 15\Program32\ZPSTr­ay.exe
C:\Program Files\uTorren­t\uTorrent.exe
C:\Users\Karel-Dalik\Desktop\Hi­jackThis.exe

R1 – HKCU\Software\Mi­crosoft\Inter­net Explorer\Main,Se­arch Page = http://go.micro­soft.com/fwlin­k/?LinkId=54896
R0 – HKCU\Software\Mi­crosoft\Inter­net Explorer\Main,Start Page = http://www.sez­nam.cz/
R1 – HKLM\Software\Mi­crosoft\Inter­net Explorer\Main,De­fault_Page_URL = http://go.micro­soft.com/fwlin­k/p/?LinkId=255141
R1 – HKLM\Software\Mi­crosoft\Inter­net Explorer\Main,De­fault_Search_URL = http://go.micro­soft.com/fwlin­k/?LinkId=54896
R1 – HKLM\Software\Mi­crosoft\Inter­net Explorer\Main,Se­arch Page = http://go.micro­soft.com/fwlin­k/?LinkId=54896
R0 – HKLM\Software\Mi­crosoft\Inter­net Explorer\Main,Start Page = http://go.micro­soft.com/fwlin­k/p/?LinkId=255141
R0 – HKLM\Software\Mi­crosoft\Inter­net Explorer\Sear­ch,SearchAssis­tant =
R0 – HKLM\Software\Mi­crosoft\Inter­net Explorer\Sear­ch,CustomizeSe­arch =
R0 – HKCU\Software\Mi­crosoft\Inter­net Explorer\Tool­bar,LinksFolder­Name =
O2 – BHO: AcroIEHelperStub – {18DF081C-E8AD-4283-A596-FA578C2EBDC3} – C:\Program Files\Common Files\Adobe\A­crobat\ActiveX\A­croIEHelperShim­.dll
O2 – BHO: Java™ Plug-In SSV Helper – {761497BB-D6F0–462C-B6EB-D4DAF1D92D43} – C:\Program Files\Java\jre7\bin\­ssv.dll
O2 – BHO: avast! WebRep – {8E5E2654-AD2D-48bf-AC2D-D17F00898D06} – C:\Program Files\AVAST Software\Avas­t\aswWebRepIE­.dll
O2 – BHO: Java™ Plug-In 2 SSV Helper – {DBC80044-A445–435b-BC74–9C25C1C588A9} – C:\Program Files\Java\jre7\bin\­jp2ssv.dll
O3 – Toolbar: avast! WebRep – {8E5E2654-AD2D-48bf-AC2D-D17F00898D06} – C:\Program Files\AVAST Software\Avas­t\aswWebRepIE­.dll
O4 – HKLM\..\Run: [avast] „C:\Program Files\AVAST Software\Avas­t\avastUI.exe“ /nogui
O4 – HKLM\..\Run: [Monitor] C:\Windows\Pi­xArt\PAC207\Mo­nitor.exe
O4 – HKCU\..\Run: [StartMenuX] C:\Program Files\Start Menu X\StartMenuX.exe
O4 – HKCU\..\Run: [Zoner Photo Studio Autoupdate] C:\PROGRAM FILES\ZONER\PHOTO STUDIO 15\Program32\ZPSTR­AY.EXE
O8 – Extra context menu item: E&xportovat do aplikace Microsoft Excel – res://C:\PROG­RA~1\MICROS~3\Of­fice12\EXCEL.E­XE/3000
O9 – Extra button: Odeslat do aplikace OneNote – {2670000A-7350–4f3c-8081–5663EE0C6C49} – C:\PROGRA~1\MIC­ROS~3\Office12\ON­BttnIE.dll
O9 – Extra ‚Tools‘ menuitem: Od&eslat do aplikace OneNote – {2670000A-7350–4f3c-8081–5663EE0C6C49} – C:\PROGRA~1\MIC­ROS~3\Office12\ON­BttnIE.dll
O9 – Extra button: PokerStars – {3AD14F0C-ED16–4e43-B6D8–661B03F6A1EF} – C:\Program Files\PokerStar­s\PokerStarsUp­date.exe
O9 – Extra button: Research – {92780B25–18CC-41C8-B9BE-3C9C571A8263} – C:\PROGRA~1\MIC­ROS~3\Office12\RE­FIEBAR.DLL
O10 – Unknown file in Winsock LSP: c:\program files\common files\microsoft shared\windows live\wlidnsp.dll
O11 – Options group: [ACCELERATED_GRAP­HICS] Accelerated graphics
O16 – DPF: {336C9D79–263A-4D75-AA7C-60DAF945AE67} (OvisLink IPCamera Control) – http://kamera­.mestojavornik­.cz/classes/O­visLinkCamV.ocx
O16 – DPF: {917623D1-D8E5–11D2-BE8B-00104B06BDE3} – http://www.os­trava.unas.cz/ka­mery/AxisCamCon­trol.cab
O16 – DPF: {DE625294–70E6–45ED-B895-CFFA13AEB044} (AxisMediaCon­trolEmb Class) – http://89.31.8­.151/activex/AM­C.cab
O18 – Protocol: grooveLocalGWS – {88FED34C-F0CA-4636-A375–3CB6248B04CD} – C:\Program Files\Microsoft Office\Office12\Gro­oveSystemServi­ces.dll
O18 – Protocol: skype4com – {FFC8B962–9B40–4DFF-9458–1830C7DD7F5D} – C:\PROGRA~1\COM­MON~1\Skype\SKY­PE4~1.DLL
O23 – Service: SAS Core Service (!SASCORE) – SUPERAntiSpywa­re.com – C:\Program Files\SUPERAn­tiSpyware\SAS­CORE.EXE
O23 – Service: Adobe Acrobat Update Service (AdobeARMservice) – Adobe Systems Incorporated – C:\Program Files\Common Files\Adobe\AR­M\1.0\armsvc.e­xe
O23 – Service: Adobe Flash Player Update Service (AdobeFlashPla­yerUpdateSvc) – Unknown owner – C:\Windows\sys­tem32\Macromed\Flash\Fl­ashPlayerUpda­teService.exe
O23 – Service: AMD External Events Utility – AMD – C:\Windows\sys­tem32\atiesrxx­.exe
O23 – Service: avast! Antivirus – AVAST Software – C:\Program Files\AVAST Software\Avas­t\AvastSvc.exe
O23 – Service: Freemake Improver – Freemake – C:\ProgramData\Fre­emake\Freemake­UtilsService\Fre­emakeUtilsSer­vice.exe
O23 – Service: GeniusMouseService – Unknown owner – C:\Genius\ioCen­tre\GMouseSer­vice.exe
O23 – Service: InstallDriver Table Manager (IDriverT) – Macrovision Corporation – C:\Program Files\Common Files\InstallShi­eld\Driver\11\In­tel 32\IDriverT.exe
O23 – Service: Mozilla Maintenance Service (MozillaMainte­nance) – Mozilla Foundation – C:\Program Files\Mozilla Maintenance Service\mainte­nanceservice.e­xe
O23 – Service: RadeonPro Support Service – Mr. John aka japamd – C:\Program Files\RadeonPro\Ra­deonProSuppor­t.exe
O23 – Service: Skype Updater (SkypeUpdate) – Skype Technologies – C:\Program Files\Skype\Up­dater\Updater­.exe
O23 – Service: Steam Client Service – Valve Corporation – C:\Program Files\Common Files\Steam\Ste­amService.exe
O23 – Service: System Explorer Service (SystemExplorer­HelpService) – Mister Group – C:\Program Files\System Explorer\servi­ce\SystemExplo­rerService.exe
O23 – Service: Wise Boot Assistant (WiseBootAssis­tant) – WiseCleaner.com – C:\Program Files\Wise\Wise Care 365\BootTime.exe

--
End of file – 5766 bytes

Nejlepší odpověď
Bedy

No podíváme se, jestli tam náhodou není něco nechtěného, co by mohlo za těmi pády stát. Mimochodem – Internet Explorer 10 Windows Vista nepodporuje. Poslední verze, co tam jde, je verze 9.

Požádám Vás tedy o výpis z programu Hijackthis.
Hijackthis stáhnete zde: http://source­forge.net/pro­jects/hjt/files/la­test/download
Program uložte na plochu, spusťte, klikněte na Do a system scan and save logfile. Po kontrole se vytvoří na ploše soubor hijackthis.log
Ten nahrajte na leteckaposta.cz nebo na jiné úložiště a odkaz mi pošlete vnitřní poštou nebo ho sem vložte jako doplnění otázky. Nevkládejte ho, prosím, do diskuze.
Doplňuji:
Příště to prosím nahrajte na tu leteckou poštu – přecejen je to přehlednější a hlavně ono občas se to tu rozhází.
Ono je to i lepší z toho důvodu, že se tu občas objeví jistí chytrolíni, kteří akorát nadělají víc škody, jak užitku – někdy z pitomosti, někdy z blbosti. Mimochodem – máte aktuální verzi Internet Exploreru, nevím, kde ten jistý přispivatel na to přišel.
Ale teď k věci. 🙂

Spusťte tedy Hijackthis znovu, klikněte na Do a system scan only a zaškrtejte prosím následující položku:
O9 – Extra button: Research – {92780B25– 18CC- 41C8– B9BE- 3C9C571A8263} – C: \PROGRA~1\MIC­ROS~3\Office12\RE FIEBAR. DLL – zbytečnost
Pak klikněte na Fix checked.

Potom skočte do avastu a tam klikněte na Dodatečná ochrana a tam ten Webrep odinstalujte z prohlížeče. Zbytečně brzdí prohlížeč a vím, že občas zlobí.
Pokud tedy nemáte opravdu důvod ho tam mít, tak ho tam odeberte.

Pak tu vidím běžící službu programu Wise Care 365 – tyhle zázračný čističe nadělají víc škody, jak užitku, je možné, že za tím teoreticky ten čistič stát může. Doporučuju před odinstalací tohoto programu skočit do nějakého centra obnovy a všechny zásahy, co udělal, doporučuji obnovit (vrátit zpět).

Taky doporučuji spustit kontrolu tím SUPERAntispywarem a i avastem, jestli v systému něco není.

Jinak to Start Menu X – to tam máte záměrně? Ze zkušeností vím, že tyhle blbůstky jsou spíš ke škodě, než k užitku. Ale to snad s Flash Playerem nic společného nemá.

Uvidíme tedy, co udělá to odstranění WebRepu a odinstalování toho zázračného čističe. avast! by snad za tím stát neměl, stejně jako SUPERAntispyware.

Kdyžtak mi napište vnitřní poštou, protože bychom pak už museli pokračovat jen v diskuzi a to já nevidím, jestli tam je něco nového – tedy spíš nemám čas klikat na každou otázku a koukat, jestli tam není nějaký nový příspěvek.
Bedy

Další odpovědi
Michal Kole

Odinstalovat, vymazat zbytky a znova nainstalovat

badisko

updatuj si internet explorer…

papucok

Odinstaloval jsem to Revem,vč.vyčištění registrů CCleaner a nainstaloval znovu a pořád to padá.