bigerana

Padám do bankrotu

potřebuji poradit,mam velky dluhy mam přitele ktery začal podnikat,a dluhy my přirostly nevim si rady,s bankami,neni žadna řeč,mužete mi poradit kam se mam obratit,už mam inějaky exekuce a budou vic.

Nejlepší odpověď
kenyrts

Vyhlášení osobního bankrotu je jednou z forem řešení situace, kdy na jedné straně stojí dlužník v obtížně řešitelné pozici s hrozbou exekuce majetku a na straně druhé věřitel, který výrazným způsobem pochybuje vůbec o nějakém uspokojivém výsledku tohoto radikálního kroku. Osobní bankrot by měl zabránit těm poctivějším dlužníkům v pádu na úplné dno a věřitelům zajistit, že budou buď zčásti nebo v lepším případě i zcela uspokojeni.
vice zde:

Zdroj: http://www.zby­nekmlcoch.cz/in­fo/ekonomika/o­sobni_bankrot_prin­cip._postup_jak_se_od­dluzit_a_zacit_od_nu­ly.html

Další odpovědi
Michal

Patřím také mezi lidi,kteří podnikají.Lze, momo jiné se přihlásit u Many bank,ona vezme na sebe všechn vaše závazky a vy budete plati vlastně jenom jednu splátku,nebo si zadejte do vyhledavače Start kredit,je to banka ,která půjčuje i zadluženým,ale do jaké výše,to nevím.Hodně štěstí.

bond73

Toto je ,asi velice neprijemna zalezitost,ale pokusim se vas, alespon nasmerovat,abych vam ulevil.Nevim presne, kolik mate uveru,ale vychazim z toho,ze vas nejvice tizi zavazky k bankovnim ustavum.Pisete,ze jiz mate nejake exekuce,tak zde je jedina moznost,ze vyhledate exekutora,ktereho mate uvedeneho v exekucnim vymeru a zde se dohodne, na prijatelnych splatkach,nyni novelou exekucniho radu, jsou povolnejsi a pristupuji, skoro ve vsech pripadech na splatku,kterou jim dluznik nabidne,jelikoz zabavovani veci ,je nyni v dobe krize nesmyslne.V dalsim pripade vam mohu doporucit,aby jste navstivila raiffeisen bank nebo G.E. Money bank,zde poskytuji konsolidaci uveru,coz znamena,ze vam uhradi vase vsechny stavajici uvery, tak,ze vam na ne poskytne uver,ale budete splacet jen jeden uver a splatka, bude taky jen jedna,ale hlavne, to bude nizsi,nez-li to, co splacite nyni v souctu splatek.Myslim si,ze nejste jedina v nasi republice,kdo resi tento problem a proto vam mohu sdelit,ze by jste se nemela timto urputne trapit,samozrejme, je to nutne resit,ale lidove receno,, skakat z okna nemusite,, . Preji vam,aby vam vse dobre dopadlo a byla v dobre nalade.