dust8

Padají tresty za používání dopingu či steroidů i nad rámec ukončení sportovní kariéry?

Odpovědi
elkon

Když si chce někdo v soukromí ničit zdraví, je to jeho věc. Ale i sebepoškozování je trestné.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

PepasAvalonu

Steroidy jsou nezákonné, ale jen formálně. Nikdo nekontroluje a určitě ne u těch, kteří posilují jen pro sebe. A všichni profi kulturisti jsou na steroidech. Bere se to jako samozřejmost.