ViktorekKapp

Padají mi hry na PC, když hraju hru, tak z ničeho nic se vypne, prostě se najednou objevím na ploše. Co s tím?

Zdravím, mám problém s PC. Když zapnu nějakou hru např.: CS:GO, The Division, GTA V atd… tak se mi dost často stává že v průběhu hraní mi hra spadne ale tím způsobem jako kdyby jste dali ALT+F4… nenapíše to žádnej crash nebo něco podobnýho prostě se objevím na ploše a hru musím zapínat… Příjde mi divný že mi takhle nepadá úplně všechno… když sleduji netflix nebo dělám něco jinýho tak mi to nepadá a nebo když hraju např.: World of Tanks tak mi to taky nepadá… Byl bych rád za každou radu která mi pomůže. Tady jsou komponenty mého PC… Základní deska: ASRock B450M PRO4-F AMD, Zdroj: Corsair VS450, Procesor: AMD Ryzen 3 1200, RAMky: dvě 8GB HyperX Fury RGB DDR4 2666, Grafika: MSI GeForce GTX 1050 Ti GAMING X 4G, SSD: xpg sx6000 lite 256gb a pak mám HDD verbatim 1T… toto je všechno, předem děkuji za odpověď.

Odpovědi
Roman71

Kdysi dávno jsem v jedné testovací verzi Windows zahlédl program Watson (nebo tak nějak), přes který se spustila aplikace a ten program sledoval její chování v operačním systému. Pokud aplikace spadla, program to zaregistroval a poskytl výpis – diagnostiku okolností, za kterých došlo k pádu aplikace.
Třeba tenhle program bude někde volně ke stažení.

Mijisetra

Dobrý den, chtěl bych vědět zda jste problém vyřešil. Prosím o odpověď.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.