redy

Padá a padá, jste rádi, že je zima?

Já ne, těšíte se na sluníčko?
mám po vyšetření a sem zdravějejší a tak píšu krávovinky ze samej radosti,
ale těšíte se na jaro léto?

Nejlepší odpověď
Damiana

U nás padá tak akorát déšť – ten sníh je alespoň „takovej líbivej“, ale ty kapky a zamračená obloha mě už nebaví. Ale na jaro se těším, ty ho ale evidentně kousek máš, protože to sluníčko je z tvého příspěvku cítit. Moc ti to přeji, není nic důležitejšího než zdraví. Tak se raduj! 🙂

Další odpovědi
Lucijej

Já mám zmu ráda.
Radši ať mrzne, než ty letní pařáky.

honza19hk

tady to taje a to je dobře,už by mohlo být jaro. V zimě se nedá pořádně nic dělat.A aorát jsou s ní problémy.

mosoj

Hodně Ti rozumím ! Jaro je lepší, ale není to nádhera ( sobota 26.1.2013)?
jeden den v takovémto počasí vydá pro zdraví za tři letní !

http://www.ulo­zisko.sk/obraz­ky/586607/IMG_4652­.JPG

beer

Chápu, že máš radost. Tady nesněží, a zde je zase prostor na podobné otázky:
http://www.go­ogle.cz/search?q=chat&sou­rceid=ie7&rls=com­.microsoft:cs:IE-SearchBox&ie=&o­e=&rlz=1I7ADFA_cs&re­dir_esc=&ei=i­qoHUamrNc2QhQf82I­GICg

anonym

U nás dnes padal maximálně sníh s deštěm, ale více prší. Zimu nemám ráda, protože se bojím zlomenin. Na ledovce se necítím právě nejlépe. Prosincová zkušenost se zlomenou pravačkou mi potvrdila, že ty obavy nebyly přehnané.
Jinak je v pořádku, že se střídají 4 roční období. Pro zemědělce a zahrádky je poctivá zima nezbytným předpokladem, že se zredukují stavy škůdců. Mám ráda jaro a pokud nejsou krutá vedra, tak i léto. Ono má každé roční období své nezaměnitelné kouzlo. Pravda pro mne ta pořádná zima se mi zamlouvá nejvíc přes okno v teple vytopeném pokoji. Vadí mi břečka pod nohama a ledovka ještě víc.

odpomass

Radši bych zimu se sněhem (který u nás momentálně prakticky neni), alespoň 14 dní v kuse. Pak už si může být klidně jaro ;)

hanulka11

U nás padá …ale voda- leje jako z konve – sníh taje, ale jestli přijde mrazík – bude pěkné kluziště to nikomu nepřeju .
Jinak na jaro a teplíčko se těším, ale nyní prožívám i zimu se vším co k tomu patří

tom004

Osobně bych roční období zredukoval na jaro, léto, podzim, jaro............ . Naštěstí je příroda moudřejší a doufám, že nikdy neporučíme větru, dešti i když pokusy z minulosti známe. Takže zimu nemusím, ale vydržím.

david22

sme

Rocker

Zimu mám rád,sníh taky,ale tady teď prší,taje a všude je břečka.Na jaro se samozřejmě taky těším,ale doufám že si ještě taky stihnu zalyžovat.

BANAN93

ne – mam rád jaro, léto....... v zimě je nuda – nikde nikdo jen furt bar............

anonym

Tady dnes akorát leje. Ale na léto se těším, protože se pak na kole jezdí lépe než na sněhu.

badisko

no nesnezi a nevypada ze by zacalo…toliko k predpovedi na dalsi dny..:-)..http://www­.accuweather.com/cs/i­e/buncrana/207816/we­ather-forecast/207816

redy

Děkuju za odpovědi všem
Dami děkuju za tvou odpověď umíš pohladit a to nejsem nějaká cíťa
mosoj na obrázku i zima je hezká děkuju

Damiana

Rádo se stalo. 🙂 Mám vždycky ohromnou radost, když se někomu začne dařit lépe a zažene problémy. Je to úžasně osvobozující pocit:-) (… a mosojova přírodní krása také jako obvykle nezklamala…:-)

redy

🙂