cvrkl

Pád na hlavu

Moje 19měsíční dcera teď ráno spadla na hlavu do zadní části a je unavená,je to tím že spadla a jak se mám zachovat?
Doplňuji:
Díky za odpověď

Nejlepší odpověď
kablik

podle dotazu se domnívám že vyšetření hlavy potřebujete rovněž

Další odpovědi
inspektorcz

Co nejdříve navštívit vašeho dětského lékaře a konzultovat tuto nešťastnou událost,

panenka

ano je to tím že spadla. záleží taky na tom na co spadla ( na dlažbu,na koberec potřebovala bych to vědět)pokud jste na ní postřehla že se nějak divně chová nebo dělá něco co nedělávala okamžitě by jste měla odjet k lékaři který se na ní podívá

Vikičistič

Ale okamžitě s dceruškou jděte k lékaři!!

Nuk nuk

No, doufám, že jste zareagovali podle těch odpovědí, kde Vám radili jet co nejrychleji k lékaři. Únava sice nemusela být nutně následkem pádu, ale pokud se dostaví, pak je skutečně velmi pravděpodobné, že jde o otřes mozku. Pokud je dítě po úderu či pádu na hlavu, je lékař nutný!!!!