andys10

páchnoucí nohy:(

hrozně mě to trápí.mám na sobě boty ani ne pul hodinky a vyzuji se a každy na me kouká..vyzkousela jsem všechno novou obuv,deodoranty do bot i na nohy a dokonce jsem nekde cetla ze se ma dat krida do bot a ta vysaje ten pach..nic nepomohlo…má nekdo nejaky figl PROSIM??

Nejlepší odpověď
annas

Zkuste se podívat do odkazu

Zdroj: http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/co-mam-delat-s-pachnoucima-nohama

Další odpovědi
Lékárna

Pěkný den,můžeme doporučit přípravky Dr.Muller řada Pedicare,viz.link

Zdroj: http://www.le­karnavlipkach­.cz/hledane-zbozi

Pájo

Zde:
http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/za-jak-dlouho-zacnou-smrdet-ponozky-kdyz-se-rano-vezmou-ciste

Doplňuji:
Používejte několik párů kvalitní obuvi (vyrobených výhradně z přírodních materiálů) a střídejte je tak, aby pokaždé dobře vyschly.
K vysoušení obuvi používejte vhodné vysoušeče (elektrické Teplo-uš, sáčky se vyžíhaným silikagelem ap.).
Používejte kvalitní ponožky. Bavlněné nebo ponožky s nanočásticemi stříbra – s antibakteriální úpravou Nanosilver (http://www.na­nosilver.cz/) či s aloe vera.
Proti nadměrnému pocení je dobrý šalvějový čaj.

Do bot před nošením vkládejte vložky pohlcující zápach (s aktivním uhlím ap.), nebo ošetřujte speciálními spreji do obuvi (např. TOP GOLD).

pokazdejinak

kromě těch rad z odkazu bych doporučila ještě investovat do kvalitních kožených bot – v té umělotině, která se dnes často vydává za boty, se bakteriím velmi daří :)
a ponožky taky z přírodních vláken – bavlna, bambus, konopí… platí prostě umělotina = zápach :/ a často měnit, klidně víckrát za den
jinak samozřejmě důsledná hygiena

bubukaa

skoušela jsi ANTIPERSPIRANT na nohy? ten je proti potu

Jindri

Ja vylecila svemu chlapovi nohy dubovou kurou, tzn levna zalezitost, a ze mu ty nohy pachly katastrofalne, mel i tezkou plisen, dubovou kuru koupite v lekarne, sypanou, pul pytliku jsem nechala sparit horkou vodou, odvar nalila do lavoru zredila na telesnou teplotu a sup tam s nohama, ze zacatku kazdy den, pote jen jednou tydne nebo jak bylo potreba…

simonka

Četla jsem, že pomáhá i koupel v obyčejném čaji. Uvařte vodu, nalejte do lavoru a přidejte černý obyčejný čaj třeba dva nebo tři pytlíky – dle množství vody. Faktem je, že páchnoucí nohy určují i onemocnění – příznak nemoci, nevím jaké, nejlepší byste měla zajít k lékaři, nestyďte se.