bolak

Páchají herci záporných rolí častěji sebevraždy než výhradní představitelé těch kladných?

led: No, myslel jsem to tak, že často když je rozhovor s nějakým hercem který zazáří, a ptají se ho jak to dokázal tak věrně zahrát, tak říká že dobrý herec se dokáže do té role vžít… a když některé filmy se natáčí třeba rok, a někdo hraje neustále nějaké vrahy, podrazáky, hnusáky a tak, tak jestli ho to jako člověka v běžném životě nemůže nějak poznamenat.

Dám příklad, znám člověka kterej předstíral že ho baví chodit tancovat do divadla, aby zbalil ženskou, a dělal to tak dlouho, že ho to jednoho dne skutečně začalo bavit. Nebo kamarád kterýmu nechutnalo pivo, ale pil ho, protože ostatní ho pili taky, a teď chlastá 1. ligu, a znám taky matikáře kterej chtěl ukázat studentům jaký nesmysl jsou automaty, propočítával jim na hodinách pravděpodobnosti výhry, aby jim ukázal jak to funguje a proč to nehrát, a co jsem naposled slyšel, tak prohrál na automatech prý byt… tak takhle jsem to myslel.

Nejlepší odpověď
led

Vo filmoch ano. V skutočnosti, nezáleží na charaktere postavy, ale na skutočnom živote daného herca. Samovraždia sa bez ohľadu na postavu, ale pre svoj vzľah k skutočnému životu.

Další odpovědi
zjentek

Neporadím, prý mám nebezpečné nedostatky v chápání kladných a záporných rolí.

štamgast

Třeba Robin Williams hrál komické role…

Šidlo

nó, ono skôr umelci sú veľmi citliví na chovanie iných ľudí.....nie na samotné umenie…koľko umelcov poznáte?a čo máte furt proti hercom?

a tie príklady pod tým.....ja to hovorím stále, ak má raz niekto blbé gény a notorikov v rodine, má si dávať na seba pozor.....furt!

a čo je zlé na tancovaní?