Vasilcz

PA systémy

Co jsou to přesně PA systémy?

Nejlepší odpověď
Hlada

Zjednodušeně je to reprodukce zvuku pomocí aktivních pásmových reprobeden.
Celý frekvenční rozsah se rozdělí na několik frekvenčních pásem a ty se následně samostatně zesilují a reprogukují oddělenými reprobednami konstuovanými pro dané pásmo.

Další odpovědi
tom004

Nevím jestli je nějaký novější výklad,ale PA, označovali koncové výkonové zesilovače ve zvukové technice.Myslím si,že označení je stejné i dnes pro zesilovače v audiovizuální technice.