ten který je

Ozvěna v mobilním telefonu

Nevíte prosím někdo čím je způsobena ozvěna v mobilním telefonu?Při hlasové komunikaci někdy slyším mou ozvěnu.Děkuji.

Nejlepší odpověď
mosoj

Echo v mobilním telefonu se projeví tehdy, když mobilní telefon začne komunikovat s více vysílači najednou.
Doplňuji:
Vlivem různých drah signálu dojde k posunu signálů mezi sebou.

Další odpovědi
alexandra

Já se taky někdy slyším,je to úplně šílené.Radši vždycky ten hovor rychle ukončím.Taky bych to chtěla vědět.
KDO TO VÍ ???????

LucaMata145

Je to způsobeno tím že jsou buď mobily blízko nebo se vybíjí baterka.